2019-01-05

Dodatki

Premiera najnowszego modelu okularów Muscat

Rodzina muscatów powiększyła się o nowy model okularów. Charlie, bo o nim mowa, to metalowe oprawki w kształcie pilotek, łączące styl retro z nowoczesną prostotą. Ich uniwersalny design sprawia, że to model, w którym każdy będzie wyglądać dobrze. 

 
 
 
 
 
 
 
Charlie to ponadczasowe okulary. Delikatne metalowe wykończenia podkreślają głębię spojrzenia i dodają stylowego looku. Kojarzone z babcinymi „druciakami” obecnie są hitem sezonu. Charlie będą idealnym dopełnieniem codziennej stylizacji. Okulary dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych, dlatego każdy ma szansę znaleźć swój ideał: złote oprawki wzbogacone o zauszniki w zielonym kolorze, totalny klasyk, czyli matowe czarne oraz srebrne zakończone brązowymi zausznikami. Charlie dostępne są jako okulary korekcyjne lub przeciwsłoneczne. 
 
 
Premiera najnowszego modelu Charlie odbyła się w warszawskim showroomie Muscat, zlokalizowanym przy ulicy Chmielnej 30. Każdy z uczestników spotkania mógł przymierzyć i dobrać właściwe oprawki oraz przyozdobić je własnoręcznie wykonaną biżuterią pod okiem Natalii KOPI Kopiszki. 
 
Muscaty to szeroki wybór różnorodnych wzorów i modeli. Przede wszystkim jednak to wysokiej jakości soczewki okularowe. Posiadają powłokę antyrefleksyjną, która eliminuje refleksy świetlne, dzięki zastosowaniu antyrefleksyjnej technologii Multi Coating. Wyposażone są również w powłokę hard, zabezpieczającą soczewkę przed zarysowaniem, oraz filtry UV, które chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem. Ręcznie robione oprawki są wykonane z z wysokiej jakości acetatu produkowanego z naturalnej celulozy. Okulary są 5-krotnie ręcznie polerowane. 
 
 
Charlie dostępne są w sklepie online www.muscat.pl oraz w showroomach marki znajdujących się w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku i Bydgoszczy. Lista adresów sklepów stacjonarnych znajduje się pod poniższym linkiem: https://muscat.pl/showroomy/
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar