Konkursy/

2019-01-03

ROZRYWKA

Najnowszy film Kingi Dębskiej w kinach Helios!

„Zabawa zabawa” to trzy przeplatające się historie kobiet, będących w różnych fazach uzależnienia, opowiedziane w charakterystycznym stylu Dębskiej, która potrafi dotrzeć do serc Widzów. Sieć kin Helios zaprasza na premierowe seanse już od najbliższego piątku, 4 stycznia.

 

 
40-letnia prokurator Dorota (Agata Kulesza) pije, by – jak sama mówi – „nie zwariować”. Zasłaniając się immunitetem, ukrywa wszystkie wykroczenia popełnione „pod wpływem”. Skutecznie pomaga jej w tym mąż, znany polityk (Marcin Dorociński). Studentka Magda (Maria Dębska) lubi ostro imprezować, ale świetnie się uczy i ma super pracę, więc nikt nie robi jej z tego wyrzutów. Dla szanowanej chirurg – Teresy (Dorota Kolak) każdy pretekst jest dobry, żeby się napić. Alkoholu nie odmawia sobie nawet w pracy, w szpitalu dziecięcym, którego jest ordynatorem. Wkrótce, w życiu każdej z kobiet nastąpią wydarzenia, po których ich problem przybierze na sile… 
 
Czy wspierane przez rodziny i przyjaciół bohaterki zdążą go w porę pokonać? O tym Widzowie kin Helios przekonają się już w najbliższy piątek, 4 stycznia. Najnowsze dzieło twórców hitu „Moje córki krowy” – obrazu, który połączył sukces komercyjny z artystycznym, zdobywając najważniejsze nagrody Festiwalu Filmowego w Gdyni – zadebiutuje na ekranach kin w całej Polsce już jutro! Szczegóły oraz repertuar dostępne są na stronie: www.helios.pl/zabawa. Tej premiery nie można przegapić!
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar