Konkursy/

2019-01-02

Nowinki

Elegancja prosto z ulic - Sporty Casual

Czym jest sporty casual? To połączenie sportowego zacięcia z niewymuszoną elegancją codziennych stylizacji. Wybierając outfit tego typu, gwarantujemy sobie niesztampowy wygląd, a przede wszystkim – nieporównywalny komfort. 

 
Futro w połączeniu ze sportowymi butami? Czemu nie! Pamiętajmy jednak, aby zachować umiar i element futrzany dobrać jako część kamizelki, który będzie pełnił wtedy bardziej funkcję dodatku niż części garderoby. 
 
Sukienka długości midi i skórzana kurtka? To brzmi jak popularna stylizacja, po którą sięgamy, wybierając się do znajomych. Tym razem zamiast obcasów i małej torebki – płaskie, zdobione obuwie i workowata torba na ramię. Można inaczej! 
 
Klasyczne połączeni czerni i bieli przełamiemy, wybierając je w roli bluzy i legginsów. 
 
Jako akcesoria wybieramy czapkę z daszkiem, z subtelnym logo i dużą torbę z plecionymi rączkami. Zyskamy bardzo dziewczęcy, a jednocześnie sportowy wygląd. 
 
Jeżeli nie wyobrażasz sobie wyjść z domu na płaskim obcasie, postaw na połączenie białych botków na słupku z lekko za dużą bluzą - swoją drogą, wyglądem przypominającą tą z szafy twojej drugiej połowy. Jak celebryci chowamy się za okularami muchami, a w rękę chwytamy małą torebkę. 
 
 
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar