Konkursy/

2018-12-18

Diety

Wyjątkowy upominek od serca - Prażone Orzechy Laskowe HELIO Natura

W Święta Bożego Narodzenia orzechy laskowe przydadzą się nie tylko w kuchni - do makowca, kutii czy innych deserów. Mimo, iż wyśmienicie smakują - zwłaszcza jako prażone - w świątecznych wypiekach, mogą też być wyjątkowym podarunkiem od serca dla bliskiej nam osoby w tym szczególnym czasie...

 

 
Tak jak świąteczny pocałunek pod jemiołą, według bożonarodzeniowej tradycji, wróży miłość i szczęście na lata, tak upominek w postaci orzechów laskowych jest… wyznaniem miłosnych uczuć! W magiczne właściwości owoców krzewu leszczyny- jednej z najstarszych roślin uprawianych przez człowieka, wierzono już w dawnych czasach. Kojarzona była z miejscem potajemnych schadzek kochanków, dzięki czemu jej owoc - orzech laskowy - stał się symbolem miłości i płodności. Dziś, “rok obfitujący w orzechy laskowe”, m.in. we Francji, obfituje w narodziny dzieci, a orzechowy upominek podarowany na Boże Narodzenie jest odczytywany jako wyznanie miłości. Dodatkowo, bogate prozdrowotne właściwości orzechów laskowych sprawiają, że stają się niezwykle cennym podarunkiem i znakomitą wróżbą na nadchodzący nowy rok, niosącą zdrowie, miłość i… największy skarb - dzieci.
 
Prażone Orzechy Laskowe HELIO Natura są naturalnie zdrowe, bez konserwantów i nie zawierają żadnych dodatków - soli czy tłuszczu. Prozdrowotne właściwości oraz niezwykła chrupkość i intensywny aromat Prażonych Orzechów Laskowych HELIO Natura sprawią, że tak wyjątkowy podarunek z pewnością “przemówi” do serca ukochanej osoby ;-)
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar