2018-12-11

WARTO WIEDZIEĆ

Planuj zakupy i oszczędzaj z Kupino.pl

Wyszukiwanie promocji nie musi być ani trudne, ani czasochłonne. Wystarczy tylko, że skorzystasz z odpowiednich narzędzi – takich jak Kupino.pl.

 

 

30 procent – nawet o tyle można zmniejszyć wydatki na codzienne zakupy. Artykuły spożywcze, chemia gospodarcza, ubrania, sprzęt sportowy czy dodatki wnętrzarskie często są przeceniane. Wyszukując promocje i kupując świadomie możemy więc płacić dużo mniej, nie rezygnując jednocześnie z wysokiej jakości produktów. Jak jednak znaleźć korzystne oferty? Sposobów jest kilka.

Najpopularniejszy to lektura gazetek promocyjnych sklepów, w których robimy zakupy. Sposób na pewno skuteczny, jednak niezbyt wygodny i wymagający sporej ilości wolnego czasu. Nie sposób zapomnieć też o rosnącej górze papieru, na którego ponowne wykorzystanie zwykle brakuje pomysłu. By uniknąć takich problemów, warto skorzystać z internetowych aplikacji ułatwiających wyszukiwanie przecen. Jedną z nich jest Kupino.pl.

Nie przegapisz żadnej promocji

Kupino.pl to internetowy agregat gazetek promocyjnych. Dzięki niemu dowiesz się, jakie oferty przygotowały polskie sieci handlowe i lepiej zaplanujesz codzienne (choć nie tylko!) zakupy. Wystarczy chwila, by zapoznać się z aktualnymi promocjami. Na stronie głównej czeka na ciebie kilkadziesiąt gazetek – zarówno największych, jak nieco mniejszych sieci.

Są one posegregowane według branży. To duże ułatwienie dla osób planujących większe, niecodzienne wydatki. Bez względu na to, czy niedługo rozpoczynasz remont, szukasz prezentu dla bliskiego, czy chcesz wymienić rower – kilkoma kliknięciami dotrzesz do ofert sklepów sportowych, budowlanych, motoryzacyjnych lub odzieżowych. Jeśli zaś interesuje cię oferta konkretnej sieci, łatwo znajdziesz ją, korzystając z prostej wyszukiwarki.

Dziesiątki sieci w jednym miejscu

Lista sklepów obecnych na Kupino.pl jest naprawę długa. Na stronie znajdziesz gazetki lokalnych marek i sieci obecnych w całym kraju. Osiedlowych dyskontów i hipermarketów takich jak Carrefour. Drogerii, aptek i salonów optycznych. Sklepów zoologicznych, obuwniczych i zabawkarskich. Oferujących sprzęt RTV/AGD, książki i artykuły papiernicze, a także meble i wyposażenie domu. Wszystko, co tylko w danej chwili możesz potrzebować.

Kaufland, Biedronka, Auchan, Lidl i Netto – to tylko niektóre z sieci, których gazetki możesz szybko znaleźć na Kupino.pl. Poza tym na stronie czekają też foldery sklepów specjalistycznych, takich jak Castorama, Leroy Merlin, Media Markt, Decathlon czy RTVeuroAGD. Jeśli szukasz wyposażenia do swojego mieszkania, sprawdź ofertę IKEA, Jyska czy Flying Tiger.

To, czego potrzebujesz

Kupino.pl przygotowało też funkcję dla klientów poszukujących promocji dotyczących konkretnego produktu. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę jego nazwę, a aplikacja sama podpowie ci, w których sklepach kupisz go najtaniej. W ten sposób znajdziesz zarówno propozycje konkretnych marek, jak i całe grupy produktów.

Kupino.pl powie ci też, w których sieciach znajdziesz artykuły podobne do tych, których szukasz. To opcja szczególnie przydatna wówczas, gdy dany produkt aktualnie nie jest przeceniony – szybko i łatwo wyszukasz ciekawe alternatywy.

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar