Konkursy/

2018-12-08

Włosy

Cece MED Stop Hair Loss i Cece MED Silk przyjaciele twoich włosów zimą

Przemrożenie cebulek włosów, zbytnie przetłuszczanie skóry głowy pod czapką, rozsadzanie niedosuszonych włosów od wewnątrz pod wpływem mrozu – to jedne z kluczowych problemów naszych kosmyków zimą. Pozbawione odpowiedniej pielęgnacji włosy na wiosnę odpłacą się nam wypadaniem, łamliwością, puszeniem i matowym wyglądem. O wzmocnienie cebulek włosów i zapobieganie ich wypadaniu, a także regenerację włosów zadba kompozycja 16 składników aktywnych zawartych w linii Cece MED Stop Hair Loss. O właściwe ich nawilżenie się natomiast kultowy w pielęgnacji jedwab zawarty w linii Cece MED Silk.

 


 
Walczymy z wypadaniem !
Zimą musimy szczególnie mocno dbać o cebulki naszych włosów. Jeśli zdarza nam się chodzić bez czapki ulegają przemrożeniu, a w następstwie wypadają. Jeśli nosimy ciepłe czapki skóra głowy nadmiernie się przetłuszcza, sebum zakleja cebulki przez co… także wypadają. Dlatego warto sięgnąć po profesjonalne kosmetyki Cece MED Stop wypadaniu włosów zawierające aż 16 składników aktywnych. Ich formuła skutecznie i kompleksowo poprawia kondycję włosów i zapobiega ich wypadaniu. Za łagodną, a jednocześnie skuteczną i kompleksową pielęgnację włosów odpowiadają zawarte w niej witaminy, proteiny białego łubinu, ryżu, biotyna, sole mineralne, aminokwasy oraz olej kukurydziany i z kiełków pszenicy. Skuteczność terapii przy użyciu Cece MED potwierdzają badania aplikacyjne, w których aż do 100% badanych* potwierdziło, że kuracja preparatami z tej linii stymuluje regenerację oraz porost nowych włosów. Skuteczność linii potwierdziły również badania trichoskopowe**. Zgodnie z jej wynikami po regularnej, 3-miesięcznej aplikacji następuje: wzrost liczby włosów średnio o 21% oraz wzrost gęstości włosów średnio o 22%.

Nawilżanie w czasie mrozów?
Zimą warto uzupełnić pielęgnację swojej fryzury jedwabiem do włosów, który nie tylko rewelacyjnie nawilża nawet najbardziej suche włosy, ale jednocześnie ich nie obciąża. Dzięki temu bez obaw mogą go stosować nawet posiadaczki cienkich pasemek. Jedwab pomoże nam także chronić włosy w trakcie suszenia i układania, co jest szczególnie istotne gdy na dworze panuje mróz, a my chcemy szybko wysuszyć włosy by nie doznały szoku termicznego. Kosmetyki z jedwabiem pomagają także układać włosy, chroniąc je przed wysoką temperaturą w trakcie suszenia i zapobiegają ich elektryzowaniu się oraz wspomagają również walkę z rozdwojonymi końcówkami. Właśnie dlatego jedwab znajdziemy w linii CECE MED Silk z formułą wzbogaconą innowacyjną kompozycją składników takich jak: DEEP REGENERATION COMPLEX stanowiący unikalne połączenie składników o działaniu głęboko regenerującym i odżywczym. Dzięki jego zaawansowanej formule włosy odzyskują blask, gładkość oraz zdrowy wygląd. MLECZKO QUINOA, które chroni włosy przed uszkodzeniami zewnętrznymi oraz utrzymuje właściwy poziom nawilżenia włosa. Wzmacniające włosy CERAMIDY jednocześnie zwiększające ich regenerację i odbudowę. OLEJ KOKOSOWY, który chroni włosy przed uszkodzeniem oraz utratą protein z włókna włosa.
 
W skład linii CeCe MED – Stop wypadaniu włosów wchodzą:
 
SZAMPON, Cece MED – Stop wypadaniu włosów. Cena: 29,99 zł/300 ml
 
ODŻYWKA, Cece MED – Stop wypadaniu włosów. Cena: 29,99 zł/300 ml

LOTION DO SKÓRY GŁOWY, Cece MED – Stop wypadaniu włosów. Cena: 24,99 zł/75 ml

AMPUŁKI DO SKÓRY GŁOWY, Cece MED – Stop wypadaniu włosów
Cena: 99,99 zł/30 x 7ml (w pojedynczych dawkach), 19,99 zł/ 5 x 7ml (w pojedynczych dawkach)
 
Więcej na: www.stopwypadaniu.pl
 
 
 
 
W skład linii CeCe MED. SILK – wchodzą:
 
Szampon CECE MED SILK Cena: 29,99 zł/ 300 ml

Odżywka CECE MED SILK Cena: 29,99 zł/ 300 ml

Maska CECE MED SILK  Cena: 41,99 zł/ 200 ml

Serum CECE MED SILK Cena: 17,99 zł/ 20 ml
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar