2018-12-08

Kolekcje ubrań

Najnowsza kolekcja NEVER EVER inspirowana Kilimandżaro

Jeśli myślisz, że o projektach NEVER EVER wiesz wszystko, zapraszamy do zapoznania się  z najnowszą kapsułową kolekcją i prezentującą ją sesją zdjęciową. Marka po raz kolejny udowadnia, że ekstrawagancja, wiara we własne możliwości i patrzenie na modę  z dystansem to wartości, które przyświecają jej projektantkom. Tym razem inspiracją była wyprawa na Kilimandżaro, którego zdobycie okazało się być nie mniej ważne niż sama droga na szczyt.  Determinacja w dążeniu do celu, chęć podejmowania ryzyka i wiara we własne możliwości to motor napędowy tej wielowymiarowej kolekcji.  Pewna siebie, dojrzała, wyzwolona i wiedząca czego chce – to cechy kobiety, dla której projektuje NEVER EVER.    

 
 
 
 
 
 
 
Najnowsze propozycje marki powstały z inspiracji Doroty Hryniewicz jej wyprawą na Kilimandżaro. Prezent z okazji 50-tych urodzin stał się postanowieniem, a wreszcie realną drogą na szczyt, której owocem jest odważna, nieszablonowa i bezkompromisowa kolekcja oraz prezentująca ją sesja zdjęciowa.  
 
Najnowszymi propozycjami projektantki udowadniają, że nie forma lecz całość ma znaczenie. Smart casual na przekór trendom, luz i odwaga w kompozycjach, fuzja klasyki  z nowoczesnością łącząca wygodę  z nieszablonowymi krojami. Tym razem w NEVER EVER krata łączy się z motywem drobnej łączki i kolorowej panterki na przekór wszystkiemu  i wszystkim. Nowa kolekcja NEVER EVER udowadnia, że współczesna kobieta ma wiele twarzy a bariery nie istnieją. Jak mówi projektantka Dorota Hryniewicz: Bądź wolna, bądź sobą, zdobądź swój własny szczyt. Każdy ma swoje Kilimandżaro.  Życie codziennie stawia nam nowe wyzwania, nie bój się iść własną drogą i wspinać  na wyżyny swoich możliwości. Każdy ma swój cel, ale to droga, która do niego wiedzie jest najważniejsza.   
 
 
 
Zobacz najnowszą kolekcję w butiku NEVER EVER na ul. Mokotowskiej 61 oraz na  neverever.pl 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar