2018-11-01

WARTO WIEDZIEĆ

21. Spotkanie Klubu Imperium Kobiet pod hasłem BIZNES & DESIGN

6 listopada w ekskluzywnym salonie BoConcept w Warszawie odbędzie się 21. Spotkanie Klubu Imperium Kobiet, którego pomysłodawczynią i organizatorką jest Ilona Adamska, wydawca i red. Naczelna magazynu Imperium Kobiet. 

 

 

- Klub Imperium Kobiet to cykliczne spotkania, które odbywają się co miesiąc w eleganckich restauracjach, salonach wnętrzarskich, prestiżowych hotelach. Ich celem jest integracja kobiet, które chcą od życia więcej. Kobiet, które pragną nawiązać nowe znajomości i kontakty biznesowe. Kobiet nastawionych na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji. To wieczory połączone z promocjami inspirujących książek i kobiet – prelegentek, które motywują i nawołują do zmiany swojego życia. – wyjaśnia Ilona Adamska.
 
Nie inaczej będzie i tym razem. Podczas 21. Spotkania Klubu odbędzie się promocja książki Joanny i Pawła Preisner pt. „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?”. 
 
- To wyjątkowa pozycja na naszym rynku czytelniczym, która nie jest zwykłym poradnikiem. Na jej kartach autorzy opisują swoje doświadczenia związane z tematem sprzedaży nieruchmości,  udzielają (bez)cennych rad, pozwalają uwierzyć czytelnikowi w to, że może osiągnąć sukces! Nic dziwnego zatem, że ta innowacyjna książka doczekała się pochlebnych recenzji - m.in. od Katarzyny Dowbor, Lidii Bąk, Mariki Krajniewskiej i cenionej blogerki Julii Rozumek. "Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?", choć jest nowością czytelniczą (oficjalna premiera odbyła się 10 października), cieszy się już  ogromnym powodzeniem wśród odbiorców - nie tylko tych, którzy stawiają pierwsze kroki w branży mieszkaniowej! – dodaje Ilona Adamska, wydawca książki. 
 
– Książka skierowana jest tak naprawdę do każdego, kto ma ochotę rozpocząć przygodę ze sprzedażą mieszkania. I chodzi tutaj zarówno o osoby, które chcą zainwestować w rynek mieszkaniowy i wyciągać z niego korzyści finansowe, jak i ludzi, którzy całkiem po prostu planują zmienić miejsce zamieszkania. Chodzi o zwykłego człowieka, który, tak jak my kilkanaście lat temu, startuje i potrzebuje zdobyć wiedzę, jak się do tego wszystkiego zabrać. – mówi Joanna Preisner, współautorka książki „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?”. 
 
Podczas wieczoru odbędzie się mini recital Anny Hameli, zwyciężczyni programu Szansa Na Sukces. Organizatorzy zaproszą na degustację wysokiej jakości zielonej herbaty od marki KOKORO SMAKI JAPONII. O pyszny poczęstunek zadba firma DIETERING.COM. 
 
Podczas eventu odbędzie się konkurs w którym do wygrania będzie pobyt w ekskluzywnym, 4* hotelu Bacówka Radawa & Spa na Podkarpaciu. 
 
Partnerami wydarzenia jest marka KUMAZU i FITT SPRAY. 
 
MIEJSCE: BoConcept, ul. Woronicza 31, Warszawa
 
GODZINA: 19,00
 
WSTĘP BEZPŁATNY. OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!
 
redakcja@ikmag.pl 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar