2018-11-01

Dodatki

Czym się kierować przy wyborze biżuterii ekskluzywnej?

Wyroby biżuteryjne należą do tych produktów, na których nie warto oszczędzać jeśli chce się, by zrobiły one odpowiednie wrażenie. Biżuteria dodaje szyku, świadczy o statusie majątkowym, a także stylu noszącej je osoby. Może też być sposobem na podkreślenie swej indywidualności i wyrażenie siebie, a nawet na inwestycję kapitału, szczególnie gdy chodzi o produkty ekskluzywne. Jak je wybierać?

 

 

Cena wyznacznikiem jakości

Na pewno jeśli chodzi o biżuterię ekskluzywną, cena idzie w jej przypadku z wysoką jakością. Oczywiście czasem wiele płaci się też za samą markę, jednak akurat w tym przypadku można mieć pewność, że znani producenci, jak Cartier, nigdy nie pozwalają sobie na obniżenie poziomu swych wyrobów. W kosztowną ekskluzywną biżuterię na pewno więc opłaca się inwestować, gdyż jest to inwestycja nie tylko w jej (a więc i swój własny) prestiż, ale też trwałość, staranność wykonania i wysokiej klasy materiały. Takie wyroby biżuteryjne będą wyglądać świetnie przez wiele lat, bez względu na to, czy będą spoczywać w szkatułce, co biżuterii nie zawsze służy, czy będą intensywnie eksploatowane.

Ważna marka

Kiedy chce się kupić naprawdę ekskluzywną biżuterię, ale nie posiada się wielkiej wiedzy w tym temacie, na pewno warto stawiać na najbardziej znane marki. O producentach takich jak Swarovski, wspomniany Cartier czy Pandora słyszeli wszyscy. Wiele marek zaś stara się kreować na ekskluzywne, jednak ich produktom do tego daleko, nie warto więc wydawać na nie pieniędzy. Nie możemy zapominać o nowych markach, które pewnym krokiem wchodzą na rynek jubilerski. Wśród takich możemy wyszczególnić np. BELLER, który ma bardzo atrakcyjną ofertę wśród biżuterii ekskluzywnej - https://www.beller.pl/nowe-produkty.

Jaki styl?

Biżuterię można wybierać na różne sposoby: kierując się modą lub przeciwnie, stawiając na ponadczasowe wzory i fasony, wybierać pod wpływem impulsu czy ściśle według swoich preferencji. Jeśli chce się zapewnić sobie modny wygląd, na pewno pożądana będzie ekskluzywna biżuteria typu fashion, wpisująca się w aktualne trendy mody. Warto jednak pamiętać, że moda szybko się zmienia. Kiedy więc kupuje się kosztowną biżuterię, rozsądniej będzie zainwestować w coś, co będzie modne zawsze. Pozwoli to cieszyć się wyrobami biżuteryjnymi bez względu na aktualne trendy, a także zagwarantuje, że biżuteria nie straci na wartości.


Dobrze będzie także wybierać takie produkty, z których na pewno zrobi się użytek. Ciężka, bogato zdobiona kolia może wyglądać świetnie, ale czy w ogóle będzie się miało okazję ją włożyć lub czy jest ona zgodna z preferowanym stylem? Na pewno nie warto wybierać produktów, które uwodzą swym urokiem, ale są zupełnie niekompatybilne z posiadanym stylem, gdyż może się okazać, że jest to tylko chwilowe zauroczenie.

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar