Konkursy/

2018-10-02

Twarz

Dlaczego warto wybrać produkty z serii Age Specialist od L’Oreal Paris?

Z upływem czasu wzrastają pielęgnacyjne wymagania cery – zwykłe nawilżenie i wyrównanie kolorytu przestaje wystarczać. Zdarza się, że zapominamy o konieczności dostosowania kosmetyku do potrzeb skóry, które przecież wraz z wiekiem zmieniają się – jeden ulubiony krem niestety trzeba będzie zastąpić innym, kiedy zmiany w strukturze skóry staną się zauważalne. Na szczęście nie trzeba daleko szukać – proponowana przez L’Oreal Paris seria Age Specialist jest dedykowana kobietom w różnych kategoriach wiekowych, np. 40+, 50+, 60+ i 70+, i zaprojektowana tak, aby kompleksowo rozprawić się z ich problemami. Dlaczego warto postawić na właśnie te produkty?

 

 

Dlaczego warto wybrać produkty z serii Age Specialist od L’Oreal Paris?

 

Age Specialist – Ekspert Wieku dojrzałych kobiet

Swoją nazwę seria Age Specialist zawdzięcza formułom stworzonym z myślą o kobietach – okres dojrzałości, z którym wiąże się problem powstawania zmarszczek, zwiotczenia skóry twarzy i utraty jej konturu, jest głównym obiektem zainteresowania naukowców L’Oreal Paris. Wraz z postępowaniem procesu starzenia skóry zmieniają się jej wymagania, dlatego seria została podzielona na cztery przedziały wiekowe. W kosmetykach dedykowanych danym przedziałom występują określone składniki mające rozprawić się z najbardziej typowymi problemami. Jakie kosmetyki wchodzą w skład serii Age Specialist? Przede wszystkim kremy i maski, przed którymi postawiono konkretne zadania.

Co osiągnę, używając produktów Age Specialist?

Efekty, jakie pomogą osiągnąć produkty Age Specialist, są zależne od stosowanej serii. Przykładowo: seria 40+ ma za zadanie rozprawić się ze zmarszczkami – w tym wieku ubytki w warstwie kolagenu pod skórą są zwykle znaczne, jednocześnie poważniejsze zmiany dopiero się zaczynają. W składzie kremu na dzień i na noc znajdują się biosfery kolagenu, które po przeniknięciu do tkanki łącznej kilkukrotnie zwiększają swoją objętość i tym samym wypełniają podskórne ubytki, dzięki czemu zmarszczki zostają wygładzone. Częstym problemem kobiet po skończeniu 50. roku życia są nasilające się przebarwienia na skórze oraz nadmierne jej przesuszenie i utrata jędrności – składniki aktywne w postaci Pro-Retinolu A oraz kofeiny zawarte w kremie na noc pod oczy z serii Age Specialist mają za zadanie wygładzić zmarszczki wokół oczu oraz pobudzić krążenie, co przywraca skórze zdrowy odcień i sprawia, że wygląda zdrowiej. Z kolei po 60. roku życia kobiety bardzo często zmagają się ze skórą przesuszoną, słabą, źle wyglądającą. Odpowiedni kosmetyk powinien zawierać elementy, które korzystnie wypłyną na jej stan. Tak jest w przypadku produktów Age Specialist dla kobiet 60+ – połączenie ekstraktu olejkowego z floroglucyną pozostawia skórę sprężystą i przyjemną w dotyku, bez uciążliwego uczucia ściągnięcia. Skóra zmienia się wraz z nami i naszym wiekiem, to nie sekret – ważne jest, aby zdawać sobie z tego sprawę i umieć należycie ją pielęgnować.

Age Specialist – nie tylko kremy!

Marka L’Oreal oprócz typowych kremów do pielęgnacji dziennej i nocnej z serii Age Specialist proponuje swoim klientkom także specjalne kremy modelujące do twarzy, dekoltu i szyi. Ich stosowanie ma pomóc w walce z wiotczejącą skórą oraz zapobiec utracie konturu twarzy. Ten produkt również jest dostępny w kilku różnych wersjach dostosowanych do wieku – każda z nich posiada inny składnik aktywny. Kremy modelujące Age Specialist zawierają także filtr ochronny SPF, dlatego z powodzeniem mogą być stosowane jako krem na dzień. Age Specialist to seria jakich mało – produkty spełniają kilka funkcji, a ich cena jest naprawdę przyjazna. Tego trzeba spróbować!

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar