2018-09-28

Twarz

SinSkin....Must.....Have....

Podkład podkładowi nie równy, jednakże podkład który potrafi dostosować się do koloru cery + ma niebanalny piękny zapach i kosztuje o 75zł jest po prostu CUDOWNY!

 

 

 

 
"Rekomendowany do wykonania profesjonalnego makijażu z efektem pięknego naturalnego wykończenia. Doskonale rozprowadza się dopasowując do odcienia oraz struktury skóry, pozostawiając ją nieskazitelną i rozpromienioną.
 
Wyrównuje koloryt, kryje drobne niedoskonałości oraz pochłania nadmiar sebum."
 
Potwierdzam powyższe słowa. Kochane fluid jest naprawdę znakomity. Należy tylko uważać aby nie przesadzić z jego ilością. Konsystencje ma płynną przez co należy uważać jeszcze bardziej - łatwo jest przesadzić i zrobić sobie na twarzy maskę.
 
ZAPACH - nad nim poświećmy troszkę czasu :] Po nałożeniu na twarz i dosłownie kilku chwilach kiedy to dostosuje się do koloru naszej buzi - cudowny zapach otuli nasze wszystkie zmysły. A wiecie co jest najwspanialsze? Że zapach pozostaje z nami cały czas - i skóra obłędnie pachnie! 
 
Wypróbujcie, zbliżają się święta podpowiedzcie swoim chłopakom/mężom aby was zaopatrzyli tym luksusem - bo ten podkład to prawdziwy SKARB~!
 
ZEBRA

Komentarze (2)

slena1986 (2019-09-30 21:59:39)
:)
Muszę sprawdzić
Amelia (2018-12-27 11:56:27)
Super
Wspaniałe zdjęcia - bardzo interesująca recenzja :) Miło się czyta - zakupie jeszcze dzisiaj! :))))
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar