Konkursy/

2018-09-07

Paznokcie

Wyjątkowa kolekcja lakierów hybrydowych MylaQ x ATOMÓWKI

Bójka, Bajka czy Brawurka? Każda z dziewcząt kiedyś chciała być jedną z Atomówek. Trzy postacie, ze względu na swoje niepowtarzalne osobowości i możliwość pokonywania każdych barier, stały się ikoną wielu dziewczyn. Supermoc bohaterek dostrzegła marka MylaQ, tworząc wyjątkową kolekcję lakierów hybrydowych MylaQ x ATOMÓWKI.

Odważna, niezależna, czy śmiało realizująca swoje marzenia? MylaQ wie, że każda dziewczyna jest wyjątkowa i posiada supermoc, którą warto w sobie odkryć. Zachęca do porzucenia przekonania o własnych słabościach i udowodnienia samej sobie, że można więcej. Inspiracją do działania i nabrania pewności siebie są trzy wyjątkowe bohaterki – ulubione z dzieciństwa Atomówki obdarzone supermocami!  
 
 
 
 
Cukier, słodkości i różne śliczności.
Świat Atomówek czasami rysowany jest pastelowymi kolorami, innym razem odważnymi, jaskrawymi barwami. Nie brakuje też blasku i słodkich, dziewczęcych akcentów.
 
Ten wielobarwny świat Atomówek można odnaleźć w nowej, limitowanej kolekcji lakierów hybrydowych MylaQ x ATOMÓWKI. Marka przygotowała supertrwałe lakiery w piętnastu atomówkowych kolorach: słodkie nudziaki i pastele, jak np. Great Care, True Friendship, czy  Amazing Speed. Nie zabrakło także intensywnych kolorów pomarańczy lub zieleni, np. Green Power i Orange Power. 
 
W kolekcji znajdują się również trzy pyłki, dzięki którym można całkowicie odmienić swój manicure i nadać paznokciom indywidualny styl każdej z Atomówek – Bójki (pyłek CLEVER), Bajki (pyłek SWEET) lub Brawurki (pyłek STRONG). Mieszanka multikolorowych drobinek sprawi, że paznokcie zyskają niepowtarzalny wygląd o strukturze wielobarwnego piasku.
 
 
Kolekcja MylaQ x ATOMÓWKI to także nawilżające oliwki do paznokci w trzech energetycznych zapachach: pomarańczy, kokosa oraz melona. Oliwki będą idealnym wykończeniem manicure, a dzięki poręcznej formie opakowania można mieć je zawsze przy sobie.
 
 
Kolekcja MylaQ X ATOMÓWKI dostępna jest w sprzedaży od 4 września w e-sklepie: www.mylaq.pl oraz w drogeriach na terenie całej Polski.
 
Więcej informacji na www.mylaq.pl oraz na Instagramie @mylaq.pl i Facebook @mylaqpl
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar