Konkursy/

2018-08-23

Pielęgnacja ciała

Grejpfrutowo-imbirowe orzeźwienie z dezodorantami CD

Lubisz połączenie świeżego grejpfruta i orzeźwiającej nuty imbiru? Teraz dzięki nowej serii dezodorantów CD o ten energetyczny zapach możesz uzupełnić także swoją kosmetyczkę.

Orzeźwiające koktajle, desery, dietetyczne sałatki – cytrusy to produkty, po które często sięgasz w kuchni. Z cennych właściwości tych gorzkich owoców korzystać może również Twoja… skóra! Bogaty w witaminę C i wodę grejpfrut nie tylko wspomaga regenerację skóry, działa antybakteryjnie, ale także reguluje potliwość. Ekstrakt z imbiru wspomaga zaś wchłanianie składników odżywczych.
 
Do codziennej pielęgnacji wybierz jeden z trzech wariantów dezodorantów CD z nowej serii o zapachu grejpfruta i imbiru. Podaruj swojej skórze długotrwałe odświeżenie, bez soli aluminium, i zapomnij o białych plamach na ubraniach.
 
Spray, atomizer, jak i roll-on nadają się do każdego rodzaju skóry, również wrażliwej. Produkty zostały przebadane dermatologicznie, są także odpowiednie dla wegan.  Dezodoranty stworzono zgodnie z prawem czystości CD – kosmetyki inspirowane naturą gwarantują świadome pominięcie kontrowersyjnych składników.
 
 
Sugerowana cena dezodorantów: 
CD Roll-on Grejpfrut i imbir, 50 ml – 10,99 PLN
CD Atomizer Grejpfrut i imbir, 75 ml – 16,39 PLN
CD Spray Grejpfrut i imbir, 150 ml – 11,29 PLN
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar