2018-08-21

Kolekcje ubrań

Back to school, czyli podróż w czasie z ANSWEAR.COM

Z czym kojarzą Wam się czasy szkolne? Naturalnie - z nauką, kumplami z ławki, pachnącymi gumkami do mazania oraz zeszytami z kolorowymi okładkami. Teraz, za sprawą trendów powracających jak bumerang, możecie przypomnieć sobie minione lata. I, przy okazji, dobrze i modnie wyglądać. Już za kilkanaście dni dzieciaki i młodzież tłumnie ruszą do szkoły… A my ruszamy w sentymentalną podróż do lat 80. i 90., pełną sportowego luzu, naturalności i komfortu. Gotowi na Back to School?

 

ANSWEAR.com

 

ANSWEAR.com

 
Nikt nie spodziewał się, że ubrania, które nosiliśmy, kiedy byliśmy dziećmi i nastolatkami, znów staną się hitem. Tymczasem, topowe trendy, dobrze znane nam z lat 80., 90., i wczesnych 00., powróciły. Jeśli żywicie sentyment do czasów szkolnych, a baliście się postawić na ubrania z tamtych lat, teraz możecie to zrobić. Sesja ANSWEAR.com Back to School opiera się na topowych trendach z tamtych dekad. Znajdziecie tutaj sneakersy na masywnej podeszwie, obszerne denimowe katany, mom jeans, sportowe komplety kultowych marek orz proste t-shirty z logo.
 
Wbrew pozorom to nie jest strój pierwszoklasisty, tylko modna uliczna stylizacja. Niektóre elementy już dawno zatraciły swoją pierwotną funkcję. Plecaki, kiedyś wybierane tylko do szkoły, dziś są dodatkiem, którego nie może zabraknąć w szafie żadnej trendsetterki. Duże lub małe, skórzane, neonowe, sportowe lub designerskie z logo projektanta – każdy kształt jest dozwolony. Podobnie jak dres i białe t-shirty, których obecnie nikt nie kojarzy ze strojem na zajęcia wf-u. Kultowe trampki, tenisówki i sneakersy noszą duzi i mali, a czapka z daszkiem czy plecak-worek, w którym kiedyś nosiliśmy kapcie, teraz zyskują nowe, drugie i bardziej modowe życie.
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (1)

Marta (2018-08-22 12:03:48)
Drogo
Tak patrzę na tą sesję i się zastanawiam ... zdjęcia fajne, ale ubrania markowe, więc wcale nie będą tanie:/
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar