Barwa Cosmetics HIPOALERGICZNY ŻEL DO MYCIA TWARZY NORMALIZUJĄCY to produkt stworzony z myślą o skórze wrażliwej, skłonnej do alergii. Połączenie delikatności ze skutecznością. Przyjazny skład bez SLES-u, SLS-u, PEG-ów, sztucznych barwników, parabenów, olejów mineralnych, silikonów oraz składników pochodzenia zwierzęcego.

 

 

OPAKOWANIE

Plastikowa tubka o pojemności 150ml. Na etykiecie znajduje się zdjęcie chabrów-kwiatów polnych, które uwielbiam i jak się tylko pojawią, wybieram się na pola gdzie rosną, aby mogły cieszyć moje oczy w wazonie.

 

 

PRODUKT

Konsystencja żelowa, kolor przezroczysty. Zapach przyjemny.

 

 

Cena 13,99 zł na stronie producenta. Poniżej zrzut ekranu ze strony producenta.

 

 

 

STOSOWANIE

Nakładamy na zwilżoną skórę i masujemy kolistymi ruchami, następnie spłukujemy. Ja stosuję go w taki sposób, że wylewam pewną ilość na zwilżoną wodą szczoteczkę soniczną Foreo Luna i masuję twarz, szyję i dekolt. W trakcie tej czynności pojawia się piana, po pewnym czasie spłukuję ją wodą i nakładam pielęgnację.

 

 

DZIAŁANIE

Skóra po użyciu żelu nie jest ściągnięta, co ważne sprawia wrażenie nawilżonej, nie podrażnionej, dobrze oczyszczonej i wygładzonej. To produkt delikatny, który nie podrażnia skóry, pozwala utrzymać prawidłowe pH.

 

 

 

Polecam!

 

 

 

Tekst, zdjęcia:

NekropolisQueen

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar