Konkursy/

2018-07-31

Włosy

Invisibobble slim - eleganckie gumki do włosów

Jak ubrać się swobodnie, ale nadal wyglądać szykownie i wyróżniać się z tłumu?  To prawdziwy wyczyn dla większości kobiet próbujących znaleźć równowagę, pomiędzy byciem ubraną a przebraną. SLIM -  to najnowsza kolekcja znanych i lubianych -  gumek do włosów Invisibobble, która  pozwola zachować elegancję oraz wyjątkowy komfort noszenia.  To idealne rozwiązanie dla kobiet, którę chcą szybko i efektowanie zrobić  stylową fryzurę do pracy, ale również  klasyczne wieczorne upięcie.   

 

 

Cztery nowe kolory: Crystal Clear, True Black, Chrome Sweet Chrome oraz Bronze Me Pretty wyglądają delikatnie nie tylko we włosach, ale również jako stylowa bransoletka na nadgarstku. Z Invisibobble SLIM  bez problemu zrobisz w prosty sposób - puszysty kucyk lub kok pełen objętości.   
 
Nowa kolekcja gumek do włosów SLIM zapewnia wysoki komfort noszenia - nie przesiąka, jest higieniczna, nie plącze się i jest delikatna dla włosów. A gdy zacznie tracić swój kształt,  po prostu wystaczy zalać ją gorącą wodą – znów nabierze sprężystości i wróci do swojego pierwotnego kształtu.   
 
Invisibobble SLIM dostępny w sieciach drogerii Rossmann w rewelacyjnej cenie 21 złotych!   
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar