Konkursy/

2018-07-21

Bielizna

Oto najmodniejszy kolor bielizny 2018

Jaką bieliznę powinnyśmy nosić latem? Z pewnością w kolorze pudrowego różu. Ten kolor już od kilku sezonów nieśmiało wspinał się na podium i z powodzeniem osiągnął swój cel. W tym sezonie róż pobudza emocje, bardziej niż dotąd. Bielizna w tym kolorze to prawdziwy must have!

 

 

 
Lata 50. dla koloru różowego to prawdziwy przełom. To właśnie w tych czasach za sprawą reklam, popularnych filmów i ikon mody stał się popularny. Od tej pory też delikatny, rozbielony róż stał się synonimem dziewczęcości i choć później długo kojarzony był tylko z mały dziewczynkami, lalką Barbie i kiczem, dziś zmienił swe oblicze i stał się kolorem, wręcz przez wszystkich uwielbianym. Wśród projektantów i kreatorów mody odnalazł atencję już kilka sezonów temu, czas na projektantów bielizny!
 
Róż opanował wszystkie elementy garderoby, nawet bieliznę. Cukierkowy róż, jak nigdy dotąd pobudza, dlatego bielizna w tym kolorze to prawdziwy must have. Do tego romantyczna paleta barw została wzbogacona o zmysłowe koronki, hafty i motywy roślinne. Wiemy już na jaki postawić, czas zastanowić się nad rodzajem. Latem 2018 postaw na miękkie trójkątne staniki lub usztywniane ozdobione paseczkami. Modele te świetnie sprawdzą się w połączeniu z odsłoniętymi plecami, czy głębokim dekoltem. Latem popularnością cieszy się również bielizna wykonana z różowej siateczki w zmysłowym stylu retro. Jeśli jednak zmysłowe koronki i śmiałe siateczki Cię nie przekonują wciąż modne są klasyczne zestawy. Usztywniane biustonosze, zabudowane figi w kolorze pudrowego różu są równie zmysłowe.
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar