Konkursy/

2018-07-14

Twarz

Patricia Kazadi nową ambasadorką marki SINSKIN!

Marka kosmetyków do makijażu SINSKIN, właśnie ogłosiła rozpoczęcie współpracy z Patricią Kazadi. Przedsmak nowego duetu możemy zobaczyć na zdjęciu z sesji zapowiadającej współpracę, a więcej dowiemy się już jesienią tego roku. 

 

 
 
Marka SINSKIN zadebiutowała w sieci drogerii Rossmann niespełna rok temu. Od tamtego czasu zgromadziła już rzesze fanek promując unikalny i odważny styl makijażu. Zgodnie ze swoją zasadą C R E A T E  N E W  R U L E S,  nieustannie zachęca kobiety do eksperymentowania oraz zabawy z kosmetykami, a także wykorzystania ich wielofunkcyjności. 
 
 
 
Nowa ambasadorka, znana jest przede wszystkim z zarażania swoich fanów pozytywną energią, a także odważnej zabawy kolorem w makijażu czy stylizacjach modowych. To istny sceniczny kameleon - na przestrzeni 18 lat mogliśmy zobaczyć ją w przeróżnych wcieleniach. Zapewne tak ekspresyjny duet jak marka, która lubi eksperymentować oraz kreatywna postać polskiego show-biznesu, stworzy coś zaskakującego.  
 
Jak nadchodzącą współpracę komentuje sama piosenkarka, aktorka i prezenterka telewizyjna? 
Nie jest tajemnicą, że świat makijażu jest jedną z moich pasji. Kocham eksperymentować, bawić się swoim wyglądem, bo o to tak naprawdę w tym wszystkim chodzi. Należy cieszyć się życiem z przymrużeniem oka! Najlepiej ładnie pomalowanym! (śmiech) Wybrałam markę SINSKIN, ponieważ totalnie się rozumiemy. Ich kosmetyki są naprawdę wysokiej jakości, mają wielofunkcyjne zastosowanie i co myślę najważniejsze, dzięki szerokiej gamie produktów, każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Jestem pewna, że wspólnie przygotujemy dla Was wiele wspaniałych niespodzianek!  - mówi Patricia Kazadi. 
 
Więcej o marce na www.sinskin.pl oraz w kanałach społecznościowych:
 
Instagram: @SinSkin.MakeUp
Facebook: SinSkin.MakeUp

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar