Konkursy/

2018-07-11

Kolekcje ubrań

Summer of Wrangler - let's have fun!

 Summer of Wrangler - łap promienie słońca i wraz z przyjaciółmi ciesz się latem na całego!

 
Zrzuciliśmy się wszyscy na wynajęcie starej, stylowej furgonetki. Zapakowaliśmy ją namiotami i leżakami pod sam sufit i wyruszyliśmy w kierunku pustyni Red Rock.
 
 
Dwie lodówki, cztery worki lodu i niezliczone litry wody pomogły nam przetrwać 30-stopniowy upał. Zadbaliśmy o dobre nawodnienie i o to, by pistolety na wodę były cały czas pełne! Jak spędziliśmy czas?
 
Śpiewaliśmy na całe gardło, urządzaliśmy wodne bitwy, tańczyliśmy na dachu, a rozmowom pod gwiazdami nie było końca. Następnego dnia spakowaliśmy się i jeszcze raz ruszyliśmy w drogę.
 
Następnego dnia spakowaliśmy się i jeszcze raz ruszyliśmy w drogę.
 
Zatrzymaliśmy się na burgery i shake’a w naszym ulubionym barze Vickies, zanim dotarliśmy na basen. Mrożone koktajle i szalone skoki do wody – impreza trwała już w najlepsze!
 
Później rozsiedliśmy się leniwie z książką w słońcu, by popracować nad opalenizną. Gdyby tylko każdy weekend mógł tak wyglądać!
 
 

Ciesz się latem razem z Wranglerem! Nasza kolekcja to zaskakująca eksplozja koloru!
 
Urozmaiceniem  są także koszule w pastelowe paski i kratkę, oraz wyraziste grafiki rodem z lat 80. i szeroki wybór koszulek polo w zaskakujących kolorach. Bluzy, te z kapturem i bez, ozdobiono neonowymi akcentami dla jeszcze większego efektu. Topy i super dopasowane szorty nadadzą charakteru letnim stylizacjom, więc daj się ponieść wakacyjnemu klimatowi i ruszaj z nami w podróż pełną życia!
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar