Konkursy/

2018-07-10

Bielizna

Kostiumy kąpielowe. Najmodniejsze modele 2018

Lato w pełni, dlatego czas sprostać wyzwaniu, jakim jest wybór kostiumu kąpielowego. Ten idealny i wymarzony powinien być nie tylko odpowiednio dobrany do sylwetki, ale również zgodny z trendami. Dlatego, jeśli jeszcze nie znalazłaś odpowiedniego modelu, zobacz nasz przegląd. Takiego wybory dawno nie było!

 

 
W tym sezonie jednoczęściowe kostiumy kąpielowe to prawdziwy must have, szczególnie te pstrokate, różnokolorowe i ozdobione egzotycznymi kwiatami. Dla miłośniczek florystycznych printów propozycja wprost idealna! Dla kochających minimalizm proponujemy natomiast czarne jednoczęściowe kostiumy z wiązaniami lub przezroczystymi wstawkami, które nadadzą szyku oraz podkreślą i wymodelują sylwetkę. A jeśli chcesz wyglądać, jak dziewczyna ze „Słonecznego Patrolu” przyjrzyj się jednoczęściowym kostiumom w kolorze czerwonym.
 
Dwuczęściowe modele zaś to połączenie klasyki i stylu glamour. Najmodniejsze modele to nie tylko te w  marynarskie paski, ale również bikini w etno wzory. Nowością są stroje w stylu retro i lat.60 ozdobione groszkami, a także dziewczęcą falbanką. Wśród modeli dwuczęściowych hitem są również bikini z dekoltem typu carmen i charakterystycznymi figami w stylu brazylijskim albo modele 
z dekoltem w kształcie V i figami z wysokim stanem.
 
Na jakim kostium zdecydujesz się w tym sezonie? 
 
 
 
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar