Konkursy/

2018-06-11

Pielęgnacja ciała

human+kind – najnowsza generacja naturalnych kosmetyków

Wszyscy jesteśmy ludźmi – HUMAN i wszyscy jesteśmy dobrzy – KIND! Życzliwość dla innych zaczyna się od życzliwości dla nas samych. Dlatego, aby dać kobietom okazję do bycia życzliwym dla swojej skóry, powstała marka human+kind. Linia naturalnych kosmetyków do codziennej pielęgnacji skóry jest wolna od parabenów, sztucznych barwników i SLS. Te przyjazne i życzliwe kosmetyki dla ciała i środowiska idealnie odpowiadają na bieżące potrzeby współczesnej kobiety, świadomej korzyści płynących z naturalnych produktów, znającej nowoczesne rozwiązania i światowe trendy.

Dzięki produktom human+kind codzienna pielęgnacja, jest teraz jeszcze łatwiejsza i efektywna! Wielozadaniowe kosmetyki pozwalają maksymalnie skrócić i uprościć codzienną pielęgnację, a przy tym troszczą się o zawartość portfela.
 
Życzliwość wyznawaną przez markę widać nie tylko w formułach tworzonych z bogactwem wiedzy o ekologicznej pielęgnacji skóry, ale i w tętniących pozytywną energią opakowaniach. 

Linia nawilżających żeli pod prysznic
Zaprojektowane z troską kosmetyki human+kind o prostym i intuicyjnym zastosowaniu, bazują na kilku kluczowych, ale naturalnych składnikach aktywnych prosto od Matki Natury, uznawanych za prawdziwy sekret piękna na całym świecie.
 
Nawilżające żele pod prysznic human+kind to receptura oparta o związek pochodzenia roślinnego nie zawierający siarczanów, która doskonale się pieni, oczyszcza skórę i pozostawia ją niesamowicie miękką i gładką. Żel dostępny w oszałamiająco soczystym zapachu jabłka z ziołami. 
 
 
 
Naturalny żel pod prysznic – jabłko z ziołami
Żel o zapachu dojrzałego jabłka bogaty w wyciąg z nagietka i kojącego aloesu – intensywnie i długotrwale nawilża, dzięki czemu jest idealny do pielęgnacji wrażliwej skóry.
 
Pojemność: 250 ml
Cena: 24,99 zł
 
 
 

Naturalny peeling do ciała
Zaprojektowane z troską kosmetyki human+kind o prostym i intuicyjnym zastosowaniu, bazują na kilku kluczowych, ale naturalnych składnikach aktywnych prosto od Matki Natury, uznawanych za prawdziwy sekret piękna na całym świecie.
 
Peeling do ciała human+kind bogaty w aloes oraz ekstrakty z bambusa i chaberów, które zapewniają niesamowicie przyjemną konsystencję oraz rozpieszczają zmysły wyjątkową kompozycją naturalnych olejków zapachowych. Peeling delikatnie, ale skutecznie usuwa martwy naskórek, wygładza szorstkie miejsca, dzięki czemu skóra staje się miękka i delikatna w dotyku oraz ma ładny i równomierny wygląd.
 
Pojemność: 200 ml
Cena: 34,99 zł
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar