Konkursy/

2018-06-11

Dodatki

OPASKI, CHUSTY I FROTKI – modne akcesoria do włosów

Najnowsza obsesja świata mody? Opaski na głowę, kolorowe chusty i duże frotki, czyli w skrócie najmodniejsze akcesoria do włosów. To kolejne hity, które przypominają nam lata dzieciństwa. Zobacz, jak dopełnić swoją fryzurę i jednym dodatkiem odmienić klasyczną stylizację!

Ozdoby do włosów znów są w trendach, a to wszystko za sprawą projektantów, którzy z utęsknieniem wspominają lata 90. Od Miu Miu po Dolce & Gabbana i Gucci, na pokazach mody można było zobaczyć różne zastosowania i wersje opasek; sportowe, zdobione kamieniami szlachetnymi, kolorowym printem czy biżuteryjnym elementem. Tak szeroki przekrój wzorów sprawi, że z łatwością dopasujesz ten dodatek do letnich stylizacji, a Twój look nabierze vintage’owego klimatu. To samo dotyczy frotek. Ten niegdyś znienawidzony, obciachowy i głęboko ukrywany w modowym czyśćcu element garderoby powraca do łask! Frotki pojawiają nie tylko w swojej klasycznej, welurowej wersji – w tym  sezonie nabierają blasku i koloru. Najlepiej wyglądają luźno założone na niskich kucykach, ale jeśli odczuwasz silną tęsknotę za look’iem rodem z serialu Beverly Hills 90210 – postaw na ciasno związany kucyk na czubku głowy. 
 
Największe fashionistki już pokochały ten trend, dlatego wzięłyśmy pod lupę ich stylizacje i pokazujemy, jak samemu odmienić klasyczne stylizacje jednym dodatkiem. Już teraz włącz modne ozdoby do włosów do swoich stylizacji!
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar