Konkursy/

2018-06-06

Dodatki

Możesz być kim chcesz - wystarczy, że naszkicujesz swoje marzenia

 

 
Co łączy artystów XX wieku z ikoną popkultury? Na to pytanie odpowiadają marki Barbie i Moleskine. Aby inspirować kobiety do osiągania celów i realizacji marzeń, powstała limitowana kolekcja wyjątkowych notesów. Każda fanka dwóch kultowych marek będzie mogła zapisywać w nich swoje małe-wielkie, kreatywne plany. A wszystko to z zachowaniem ikonicznego stylu i szyku! 
 
Marki Barbie oraz  Moleskine inspirują artystów od dawna. Sięgając do twórczości największych twórców XX wieku - Van Gogh’a, Picasso czy Hemingway’a, możemy odnaleźć ich zapiski w zeszytach z charakterystycznymi zaokrąglonymi rogami. Notes, który pozwalał pisać lub szkicować w dowolnej formie i w dowolnym miejscu, szybko stał się ulubionym notatnikiem wśród kreatywnych ludzi związanych z literaturą czy sztuką.  
 
Barbie to natomiast ikona pop kultury, która była muzą wielkich artystów – przedstawiana na obrazach Andiego Warhola i ubierana przez najsławniejszych projektantów świata, takich jak np. Oscar de la Renta. Niepowtarzalne kolekcje, dedykowane specjalnie dla niej, stworzone zostały przez najsłynniejsze nazwiska świata mody - m.in.: Diora, Givenchy, Versace, Armaniego, Burberry, Karla Lagerfelda czy Moschino. Najsłynniejsza lalka świata to również niekończące się źródło inspiracji dla młodych dziewcząt, którym Barbie tłumaczy, że „Mogą być kim chcą” i same zdecydować, jak będzie wyglądała ich przyszłość.
 
Dążenie do realizacji marzeń, chęć pobudzania kreatywności i motywowania młodych dziewczyn do działania,  doprowadziło do powstania wyjątkowej kolekcji Barbie x Moleskine.  W limitowanej edycji znajdziemy 6 produktów: 2 klasyczne notatniki w wersji gładkiej oraz w linie, 2 wydania kieszonkowe, etui na telefon. Kolekcjonerzy w kolekcji znajdą wyjątkowy zestaw zawierający: notes (ręcznie numerowany do liczby 9 999) z okładką w paski zainspirowaną kostiumem kąpielowym pierwszej lalki Barbie z 1959 roku oraz długopis z inspirującym cytatem twórcy lalki. Wszystko to zostało zamknięte w pudełku z oryginalnymi ilustracjami. Cała kolekcja Barbie x Moleskine nawiązuje do charakterystycznych elementów związanych z lalką Barbie: pierwsze szkice, logo, akcesoria modowe, wzory inspirowane jej strojami.  Motyw lalki znajdziemy nie tylko na okładce i banderoli, ale także w dołączonych do produktów naklejkach, czy na wewnętrznych stronach notesów, w formie rysunku czy cytatów jej twórcy - Ruth Handler.
 
Pozostaje tylko chwycić wybrany notes w dłoń i zapisać w nim wszystkie plany oraz marzenia pamiętając, że możesz być kim chcesz!
 
 
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar