Konkursy/

2018-05-31

Nowinki

BOHO CHIC, czyli festiwalowe stylizacje pod lupą!

Styl boho, niegdyś alternatywa dla panującej mody i styl osób niezależnych, dziś trend kojarzony głównie z muzyką oraz dobrą zabawą podczas festiwali. Lekkie, zwiewne materiały, frędzle oraz denim znów powracają do łask, dlatego sprawdź przygotowane przez nas stylizacje i przygotuj się na nadchodzące muzyczne szaleństwo! 

 
Za kilka dni rusza Orange Warsaw Festival, a za miesiąc Open’er Festivalczas, więc przygotować odpowiednie stylizacje. Pod lupę bierzemy styl boho chic, który polega na łączeniu z pozoru do siebie niepasujących fasonów i materiałów według własnego uznania. Boho Chic nie ma sztywnych zasad, to po prostu nagromadzenie tkanin, faktur, kolorów. Liczy się tylko nonszalancja i fantazja!
 
Jak, więc stworzyć stylizację boho chic i cieszyć się pełną swobodą podczas muzycznych przeżyć? Wykorzystaj kurtki z frędzlami, denimowe szorty, koronkowe tuniki, a także bluzki odsłaniające ramiona. Pamiętaj także o powłóczystych sukienkach w etniczne wzory. Jeśli chodzi o dodatki, w stylizacjach boho chic z pewnością nie może zabraknąć kapeluszy, sznurowanych sandałów oraz biżuterii.
 
 
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar