Konkursy/

2018-05-30

DZIECIAK

Lalka Barbie czy Enchantimals – którą wybrać?

Na rynku zabawek znaleźć można wiele propozycji lalek dla dziewczynek. Najpopularniejszymi ostatnich czasów są jednak: lalka Barbie (która króluje niezmienne od kilkudziesięciu lat) oraz nowe lalki Enchantimals – bohaterki podobne do zwierząt, które zawsze posiadają przy boku swojego zwierzęcego pupila. Która z nich wybrać?

 

 

 

W sklepach zabawkarskich można wręcz utonąć w przeróżnych lalkach z półek. Małe, duże, pluszowe, plastikowe. I o ile na co dzień nie zajmujemy się lalkami, o tyle gdy przychodzi okazja – musimy ową kupić. Dziś skupimy się na dwóch lalkach popularnych w tym sezonie – znanej i lubianej lalce Barbie oraz lalkach Enchantimals – ciekawej propozycji firmy Mattel.

1. Lalka Barbie – niezapomniany klasyk

Wiele już nawet dorosłych kobiet na wzmiankę o lalce Barbie reaguje bardzo sentymentalnie. Wszystko to za sprawa nostalgii, jaka wkrada się podczas rozmyślania o lalce, która była obecna w ich dzieciństwie i stanowiła upragniony zabawkowy cel. Nie każdy mógł mieć lalkę Barbie, a jak już się to komuś udawało – stanowiło to wielką sensację i powód do dumy.

Lalki Barbie kupić możesz na: https://heyandplay.pl/category/zabawki-lalki-i-akcesoria

Dziś lalka Barbie trochę ewoluowała. W sklepach możemy znaleźć wiele więcej różnorodnych akcesoriów do niej. Barbie jest piękna, szczupła, wysoka, ma zadbane bujne włosy, ciekawe stroje, ładny makijaż i mnóstwo dodatków, które ulepszają jej „życie”. Możemy ją kupić również w zestawach – na przykład z Kenem, pieskiem, domkiem, samochodem, rowerem, hulajnogą czy ubraniami i kosmetykami. Możliwości jest naprawdę wiele.

2. Lalki Enchantimals – oryginalne i bardzo ciekawe

Lalki Enchantimals to propozycja, jakiej do tej pory jeszcze nie było. Mimo że ludzie w ciągu całej swojej historii często w swoich wyobrażeniach i sztuce łączyli zwierzęta z ludźmi, tworząc różnoraki hybrydy, to nikt do tej pory nie wpadł na to, by połączyć lalki do zabawy ze zwierzętami.

Co ciekawe – każdy zestaw z lalką zawiera również małego zwierzaczka – pupila, z którym dana lalka połączona jest osobowością, cechami charakteru, a nawet elementami wyglądu.

Lalki Enchantimals znajdziesz w sklepie: https://heyandplay.pl/category/zabawki-lalki-i-akcesoria-enchantimals

Dziś małe dziewczynki bardzo chętnie interesują się nietypowymi zabawkami. Znamy przecież zarówno Monster High jak i Ever After High, gdzie lalki to odwzorowania postaci z baśni i legend.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar