Konkursy/

2018-05-29

Usta

Smak i zapach Pepsi i mentosów zamknięte w ... pomadkach

Jeśli słowa „kultowy smak” powodują, że przed twoimi oczami staje puszka Pepsi, a na myśl o cukierkach wywołujących nutkę nostalgii twoje myśli biegną w stronę owocowych mentosów to znak, że pomadki o tych unikalnych smakach to kosmetyk, którego nie może zabraknąć w twojej torebce. Trzy wersje pomadek, które pozostawią na twoich wargach aromat i zapach Pepsi lub mentosów w wersji malina lub truskawka dostępne są w sieci HEBE oraz na www.mycosmetics.pl.

 

 

 
 
 
Kochasz aromat Pepsi, który jak żaden inny kojarzy Ci się z orzeźwieniem w gorące dni? Jesteś uzależniona od bąbelków, które pozostawiają na twoich ustach tę niepowtarzalną nutkę smakową? Jeśli tak, pomadka Pepsi Classic to twój „must have” w kosmetyczce. Co więcej, pomadka nie tylko doskonale smakuje i cudownie pachnie ale jednocześnie skutecznie dba o twoje usta. 
 
 
Dzieciństwo kojarzy Ci się z wyjątkowym smakiem owocowych mentosów, po które ukradkiem sięgasz chętnie do dziś? Pomadka pozostawiająca na ustach smak i zapach tych kultowych cukierków to wariant dla Ciebie! Dostępna w dwóch wersjach – słodkiej truskawki i kuszącej maliny pozwoli Ci delektować się ulubioną nutką smakową w każdym momencie… z korzyścią dla twoich ust. 
 
 
Produkt dostępny w sieciach HEBE oraz na www.mycosmetics.pl 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar