2018-07-10

Dodatki

Modne okulary bazą stylizacji

Okulary - niegdyś noszone niechętnie, dziś są dodatkiem, który może być bazą modnej stylizacji.  Jak wybrać takie, które podkreślą urodę?

 

 

W ostatnich sezonach projektanci mody wyjątkowo upodobali sobie okulary. Te stały się ważnym elementem wielu stylizacji bądź kropką nad i prostych zestawów. Dobierając ciekawe oprawki, czy ich oryginalny kolor możemy stworzyć stylizacje, które zapadają w pamięć, a także wykreować swój unikalny styl.

Ogromne możliwości wyboru

Warto na dobranie oprawek poświęcić nieco więcej czasu. Im więcej różnorodnych modeli przymierzysz, tym lepiej. To ułatwi Ci znalezienie odpowiedniego modelu, który będzie współgrał z Twoją urodą, a także stanie się świetnym dodatkiem do każdej stylizacji. Dobrym pomysłem jest zapoznanie się z bogatą ofertą oprawek na stronie www.edel-optics.pl.

Okulary jako element ozdobny

Okulary to nie tylko element dbania o swoje zdrowie, a także ozdoba. Jeśli na co dzień decydujesz się na proste stylizacje, stawiasz na bazowe kolory, a jednocześnie pragniesz wizualnego wyróżnika w swoim stylu, to oryginalne okulary będą dla Ciebie świetnym pomysłem. Wybierz oprawki, które podkreślą Twoje atuty, a jednocześnie nie przejdą niezauważone. Do twarzy okrągłej pasują okulary z prostokątnymi oprawkami, do podłużnej te nieco większe, w oversizowym rozmiarze. Kolor oprawek dobrze jest dopasować do typu urody, karnacji, a także do najczęściej noszonych kolorów. Dzięki temu będą one naprawdę uniwersalne. 

Okulary a wizerunek 

Dobrze dobrane oprawki mogą wzmacniać Twój profesjonalny wizerunek, w zależności od tego, jaki zawód wykonujesz. Zastanów się, jakie oprawki będą dobrze prezentować się z Twoim strojem służbowym. W przypadku ścisłego dress code w pracy sprawdzą się oprawki minimalistyczne i w stonowanych kolorach. Warto zadbać o jakość, tak by ona była wyróżnikiem dobrego stroju. W przypadku wolnych zawodów, czy braku ścisłego dress codu w pracy wybór oprawek staje się jeszcze łatwiejszy. Jeśli prowadzisz firmę i chcesz zbudować od zera markę osobistą, to takie dodatki, jak okulary są niezwykle ważne. Gdy dobierzesz naprawdę wyraziste oprawki, to mogą stać się one Twoim wyróżnikiem i dodatkiem, z którym jesteś kojarzona. Dlatego tak istotne jest ich odpowiednie dobranie.

Modne okulary

Przy doborze oprawek warto kierować się kształtem twarzy, typem urody, a także i trendami. W ostatnich sezonach modne są oprawki nawiązujące do lat 60 i 70 XX wieku. Styl retro w najnowszych trendach to między innymi kocie kształty, czy zdecydowane i mocne kolory. Ciekawą nowinką są okulary z oprawkami z naturalnych materiałów, takich jak drewno. Wybierając najprostsze modele zyskujesz uniwersalny dodatek, który jednocześnie przyciąga spojrzenia. Kolejnym trendem są metaliczne oprawki - sprawdzi się tutaj zarówno srebro, jak i złoto. Taki typ oprawek sprawi, że nawet bazowa stylizacja nabierze wyjątkowego charakteru. Dla osób o typie urody chłodnym sprawdzą się okulary srebrne, a dla tych o ciepłym okulary w odcieniach złota. Odważniejsze osoby pokochają okulary z przezroczystymi oprawkami - delikatne, a jednocześnie robiące wyjątkowe wrażenie. 

Warto poświęcić więcej czasu na dobranie idealnych okularów. Te nie tylko poprawią jakość codziennego życia, ale także sprawią, że Twoje stylizacje zyskają wyjątkowy charakter.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar