Konkursy/

2018-05-27

RECENZJE REDAKCJI

Ochronny balsam do ust LC+

Balsam do ust. Coś co raczej używamy podczas zimy, ale warto pokusić się o taką pomadkę również podczas lata. Ten balsam ma specjalne zadanie. SUN&WIND SPF 50+ !

 

 

 
Działa wspaniale. Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna oraz ulga dla spierzchniętych ust to właśnie jego zadanie. I radzi sobie z nim bez najmniejszego problemu! Wspaniale przywraca sprężystość delikatnej skórze ust. Nie ważne, czy przebywasz w tym momencie na słonecznej plaży, czy też pracujesz w pomieszczeniu z klimatyzacją. Ja kładę nacisk na to drugie – klimatyzacja odbija się na mym zdrowiu oraz skórze. Usta na okrągło wymagają czegoś co je ochroni, co przywróci im wspaniały prezentacyjny wygląd i to właśnie otrzymuję od tego balsamu.
 
Nie skleja ust, nie wyczuwam żadnego zapachu – czyli jest neutralny. Ale nie jest neutralny w działaniu – działa w 100% ! Nie wygląda jak damska pomadka chowana w torebce, wygląda jak pomoc medyczna – tak określa chłopak w wieku 9 lat. I to właśnie ten chłopak zażądał go na wyjazd nad morze podczas wakacji. To właśnie ten dziewięcioletni chłopczyk nie będzie się wstydził używając tego balsamu. Prawdę mówiąc ja noszę swój w torebce, ale synowi już zakupiłam na wakacje. Dbajmy o nasze usta nie tylko podczas mroźnych dni ale również podczas upalnego lata.
 
 
 
 
 
Odpowiednia pielęgnacja ust będzie skuteczna z balsamem LC+
 
Rekomenduje go Zebra z rodzinką.
 
 
Zapraszam
www.zebratestuje.blogspot.com

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar