2018-05-18

Paznokcie

Czerwiec w kolorze słońca z Semilac

Kolor żółty kojarzy nam się z energią i witalnością. Ten niezwykły odcień nie tylko poprawia humor, ale również przykuwa uwagę, dlatego też warto wpleść go w swoje letnie, zwariowane stylizacje. Popularny kolor lata jest dostępny w ofercie marki Semilac, która proponuje lakier hybrydowy w soczystym, radosnym odcieniu cytryny, z którym każda z nas przygotuje najmodniejszy i trwały manicure.

 

 

Żółty kolor to absolutny, wakacyjny hit. Dodatki w tej barwie pozwolą wyrazić swoją radosną naturę, dodać uśmiechu, jak i pozytywnego myślenia. Odcień słońca należy umiejętnie komponować, ponieważ w nadmiarze może zaszkodzić naszej stylizacji. Dlatego też warto postawić na subtelne dodatki w tym kolorze tj. manicure. W tegoroczne wakacje marka Semilac zachęca do skorzystania z lakieru hybrydowego w odcieniu Racing Car 156, który ożywi nasze stylizacje w nadchodzące ciepłe dni. Propozycja, która znalazła się w bogaciej ofercie marki nawiązuje do wyścigów, a co za tym idzie prędkości, mocy i żywiołowości. 
 
Żółty odcień wzbudzi zainteresowanie, nie sposób go przegapić. To atrakcyjne rozwiązanie dla odważnych kobiet, które lubią nieszablonowe akcenty w swojej stylizacji. Kolor świetnie współgra z innymi barwami tj. biel, czerń, czy turkus – w takim zestawieniu doda ciepła i energii. Decydując się na barwę żółtą na naszych paznokciach, możemy wybrać delikatny akcent w formie pokrycia płytki lakierem w tym kolorze, lub dodatkowe zdobienie z użyciem ciekawych wzorków, nadając tym samym bardziej wyrazistego wyglądu.
 
Marka Semilac proponuje stylizacje z wykorzystaniem Semilac Racing Car 156.
 
 
 
 
  
Produkt można zakupić na stronie:
https://semilac.pl/pl/156-uv-hybrid-semilac-racing-car-7ml
 
 
 
www.semilac.pl

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar