Konkursy/

2018-05-17

Pielęgnacja ciała

Plastry do depilacji ciała z serii Active Epil Eveline Cosmetics

Technologia NUTRI-EPIL FUSION™ zastosowana w nowej serii Active Epil, działając bezpośrednio na mieszki włosowe, hamuje czynnik wzrostu włosków, dzięki czemu znacząco spowalnia ich odrost, redukuje gęstość i zapobiega wrastaniu. Gwarantuje maksymalne wydłużenie efektu jedwabiście gładkiej skóry i zmniejsza częstotliwość zabiegów depilacyjnych. 

 
PLASTRY DO DEPILACJI CIAŁA
z serii Active Epil Eveline Cosmetics
 
 
 
SKÓRA WRAŻLIWA
Plastry do depilacji ciała do skóry wrażliwej błyskawicznie i skutecznie usuwają zbędne owłosienie wraz z cebulkami, pozostawiając skórę jedwabiście gładką nawet do 4 tygodni*.

Formuła NUTRI-EPIL FUSION™, wzbogacona o wyciąg z aloesu i olejek arganowy, pozostawia skórę miękką i nawilżoną oraz sprawia, że odrastające włoski są cieńsze i delikatniejsze. Gwarantuje maksymalne wydłużenie efektu gładkiej skóry i zmniejsza częstotliwość zabiegów depilacyjnych. 
 
Chusteczka nasączona łagodzącym serum nie tylko zmywa pozostałości wosku, lecz także koi i nawilża.
 
*Test samooceny na wybranej grupie kobiet
 
Depilowane miejsca na długo pozostają gładkie i idealnie wypielęgnowane.
 
 
 
 
 
 
 
 
Cena: ok. 11,99zł / 12 plastrów


Eveline Cosmetics, www.eveline.eu
 
 

PLASTRY DO DEPILACJI  CIAŁA
z serii Active Epil Eveline Cosmetics
 
 
 
SKÓRA NORMALNA I SUCHA
Plastry do depilacji ciała do skóry normalnej i suchej błyskawicznie i skutecznie usuwają zbędne owłosienie wraz z cebulkami, pozostawiając skórę jedwabiście gładką nawet do 4 tygodni*.

Formuła NUTRI-EPIL FUSION™, wzbogacona o minerały pochodzące z alg morskich i olejek słonecznikowy, pozostawia skórę miękką i nawilżoną oraz sprawia, ze odrastające włoski są cieńsze i delikatniejsze. Gwarantuje maksymalne wydłużenie efektu gładkiej skóry i zmniejsza częstotliwość zabiegów depilacyjnych. Chusteczka nasączona łagodzącym serum nie tylko zmywa pozostałości wosku, lecz także koi i nawilża.
 
*Test samooceny na wybranej grupie kobiet.
 
Depilowane miejsca na długo pozostają gładkie i idealnie wypielęgnowane. 
 
 
 
 


Cena: ok. 11,99zł / 12 plastrów


Eveline Cosmetics, www.eveline.eu
 
 
 
 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar