2018-05-13

Paznokcie

Pedicure hybrydowy – Warszawa miastem elegancji

Wiele kobiet w stolicy ceni sobie komfort, elegancję i czas. Właśnie z tych względów najczęściej decydują się na pedicure hybrydowy. Warszawa jest miastem niezwykle dynamicznym, gdzie pęd życia czasami nie pozwala nam na czasochłonną pielęgnację w domu. Wówczas idealnym rozwiązaniem staje się pedicure hybrydowy, który bez skazy wytrzyma do 3 tygodni. 

 

 

Pedicure nie tylko na specjalne okazje
Wiele z nas przywiązuje szczególną uwagę do pielęgnacji stóp w okresie letnim, kiedy odsłaniamy stopy. Jednak o stopy trzeba dbać przez cały rok, ponieważ pominięcie tej kwestii odbije się na ich wyglądzie. Zdarzają się sytuacje, w których odsłaniamy tę część ciała, na przykład na basenie, w SPA czy u lekarza. Zrogowaciały naskórek na piętach i odstające skórki paznokci zdecydowanie nie wyglądają estetycznie. 
 
We wszelkich zabiegach pielęgnacyjnych liczy się regularność. Jeżeli nie mamy czasu na czasochłonne zabiegi w domu, warto dwa razy w miesiącu udać się do salonu kosmetycznego takiego jak np. fingerspa. Jeżeli nie mamy poważnych problemów ze stopami, w zupełności wystarczą dwie wizyty w miesiącu, aby nasze stopy były zadbane i atrakcyjne. Nie zapominajmy również, że w okresie świątecznym czy sylwestrowym często pokazujemy się  w eleganckich sandałkach. Brak systematycznej dbałości o stopy i paznokcie sprawi, że może być już za późno na doprowadzenie ich do odpowiedniego stanu przez dużą imprezą. 
 
Zalety pedicure’u hybrydowego
Jedną z głównych zalet paznokci hybrydowych jest trwałość koloru. Jeżeli nie mamy problemów z płytką paznokcia, kolor pozostanie w nienaruszonym stanie przez 2–3 tygodnie. Oczywiście może wytrzymać dłużej, jednak po tym czasie widać już nieestetyczny odrost paznokcia. To nie koniec korzyści z zabiegów pielęgnacyjnych takich jak pedicure hybrydowy. Warszawa obfituje w duże firmy i korporacje, gdzie praca może pochłonąć nas bez reszty i ucieka nam czas wolny, który mogłybyśmy poświęcić na pielęgnację. 
 
Gdy nie mamy czasu w domu wykonać pedicure’u lub zwyczajnie nie umiemy tego zrobić perfekcyjnie, warto udać się do kosmetyczki, która w krótkim czasie odpowiednio zadba o nasze stopy. W renomowanych salonach zabieg pielęgnacyjny sprowadza się nie tylko do pomalowania paznokci lakierem hybrydowym, można poprosić o SPA dla stóp, czyli o wykonanie peelingu oraz nawilżenie skóry. 

Kreatywny pedicure hybrydowy – Warszawa 
Pracując w dużych firmach, w których obowiązuje biurowy dress code, nie mamy możliwości na kreatywny manicure. Jednak stopy to część ciała, której nie odsłania się w miejscu pracy, gdzie liczy się elegancki, a jednocześnie stonowany wygląd. Obecnie mamy ogromny wybór lakierów hybrydowych – od jaskrawych po pięknie stonowane odcienie pastelowe. Należy pamiętać, że warto się kierować nie tylko własnym gustem, lecz także karnacją. Doświadczona stylistka zawsze będzie potrafiła wybrać odpowiedni kolor lakieru, wykonać wzory lub doradzić w kwestii długości i kształtu paznokci. 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar