Konkursy/

2018-05-09

Perfumy

Nie wiesz co założyć na pierwszą randkę? Sprawdź nasze rady!

Bez względu na to, czy jest to spotkanie z nieznajomym, czy z dobrze już znanym kumplem, pierwsza randka to okazja do zrobienia świeżego pierwszego wrażenia. Nic dziwnego więc, że jest to wydarzenie dość stresujące, a temat tego, co na nie założyć może spędzać sen z powiek. Sprawdźmy więc, czy są jakieś zasady, które pomogą nam wybrać najlepszy strój!

 

 

Spodnie czy sukienka?

Istnieje przekonanie, że sukienka jest strojem, w którym wygląda się szczególnie kobieco, dlatego to właśnie ją poleca się na pierwszą randkę. Prawda jest jednak taka, że na spotkanie z mężczyzną nadaje się zarówno sukienka, jak i spodnie. To, czy będziesz wyglądać zgrabnie i uroczo zależy od tego, co do nich dobierzesz. Nie każdy strój cechuje się też uniwersalnością – trzeba dopasować go do sytuacji. Sukienka doskonale nadaje się na spacer, kolację, wyjście do kina lub teatru.

Ale jeśli nasz wybranek zabiera nas na gokarty albo wycieczkę w góry, to oczywiście znacznie lepiej sprawdzą się spodnie. Przede wszystkim warto postawić na wygodę – jeśli na co dzień tego nie robisz, strojąc się specjalnie na pierwszą randkę możesz czuć się niekomfortowo, co przełoży się na nastrój zarówno Twój, jak i mężczyzny, z którym się spotykasz. Najlepiej załóż to, co nosi Ci się najprzyjemniej i połącz ten strój z jakimś specjalnym elementem. Do jeansów wybierz jedwabną bluzkę, a do prostej sukienki karidigan z koronkowymi plecami. Dzięki temu łatwiej będzie Ci pozostać sobą, a jednocześnie zaznaczyć wyjątkowość spotkania.

 

 

Buty – koniecznie szpilki, czy lepsze będą trampki?

W kwestii doboru butów charakter randki również ma ogromne znaczenie. Najważniejsza jednak zawsze pozostaje Twoja wygoda. Nawet jeśli wybieracie się tylko do kina i na kolację, uciskające Twoje stopy szpilki mogą zepsuć najprzyjemniejszy wieczór. Poza tym, jeśli nie nosisz takich butów na co dzień, Twój wybranek z pewnością dostrzeże, że nie czujesz się swobodnie. Bez względu na charakter randki, najlepszym wyborem będą eleganckie baleriny – płaskie, wygodne i zarazem ładne buty pasują do każdego stroju i nie spowodują odcisków nawet po długim spacerze. Natomiast jeśli jesteś typem chłopczycy, nie ma powodu byś specjalnie z powodu pierwszej randki zmieniała swój styl – chłopak z pewnością doceni, że czujesz się przy nim na tyle swobodnie, by być przy nim sobą, więc spokojnie załóż ulubione, ale dobrze wyczyszczone trampki!

 

 

 

Pamiętaj o dodatkach!

Wyjątkowość spotkania, jakim jest pierwsza randka, najłatwiej podkreślić dodatkami. Aksamitna apaszka, komplet ekskluzywnej biżuterii, czy intensywniejsza niż na co dzień szminka to elementy, które sprawią, że poczujesz się szczególnie dobrze. Pamiętaj, by z tej okazji zrezygnować z przepastnej torby – niewiele rzeczy z jej zawartości będzie Ci potrzebne podczas randki. Wystarczy mała i elegancka kopertówka, do której schowasz portfel i szminkę. Nie zapomnij też o perfumach. Zapach jest jedną z pierwszych rzeczy, na którą mężczyźni zwracają uwagę przebywając z kobietą i to właśnie o nim pamiętają wspominając swoją wybrankę. Jeśli jeszcze nie wiesz, czy będziecie jeździć razem na rowerze, czy robić piknik w parku, wybierz zapach dobry na każdą okazję, np. perfumy Olympea.

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar