Konkursy/

2018-04-26

RECENZJE REDAKCJI

Style Liner Metallic - Metaliczny tusz do kresek - Golden Rose

Wiosną i latem stawiam na kolor i błysk, który w tym sezonie jest bardzo modny! Glitterowe napisy, obuwie i dodatki oraz błysk w kosmetykach królują na światowych wybiegach.

Ten produkt jak najbardziej wpisuje się w aktualne makijażowe trendy, tym bardziej, że mamy do wyboru kilka kolorów i możemy szaleć z różnymi odcieniami kresek na powiekach, a nie tylko czarnymi.

Zdjęcie ze strony Golden Rose

 

Style Liner Metallic występuje w 12 kolorach. Mój to kolor 04.

Opis ze strony producenta:

Style Liner Metallic to długotrwały, doskonale kryjący tusz do kresek. Dostępny w pięknych metalicznych odcieniach oraz w kolorze głębokiej czerni.

Cienki pędzelek ułatwia aplikację. Zawiera szybkoschnącą formułę dzięki czemu nie brudzi powiek i nie rozmazuje się.

Cena 13,90 zł

Pojemność: 6,5 ml

goldenrose.pl/produkty/oczy/eyelinery/style-liner-metallic---metaliczny-tusz-do-kresek---golden-rose.html

 

Moja opinia

Tusz do kresek ma bardzo wygodny w użyciu giętki i precyzyjny pędzelek, dzięki któremu bardzo łatwo robi się cieniutką linię i poradzą sobie z nim nawet osoby, które nie mają w tym wprawy.

Produkt jest dobrze napigmentowany, ma fajną konsystencję. Producent zapewnia, że ma szybkoschnącą formułę, ja uważam, że nie wysycha od razu, co moim zdaniem nie jest wadą, a zaletą, gdyż mamy czas na ewentualne poprawki.

        

Gdy już kreska wygląda tak jak chcemy, wystarczy tylko poczekać, aż produkt wyschnie i gotowe!

Po wyschnięciu musiałam poprawić kreskę, gdyż widać było popękania, ale to może również kwestia nałożenia grubszej warstwy produktu, nie wiem. Przyznam, że nie należę do kobiet, które noszą kreskę codziennie, więc nie mam takiej wprawy w jej wykonywaniu, ale dzięki temu produktowi mam nadzieję ją zdobyć :)

 

Ogólnie podsumowując nałożony produkt prezentuje się świetnie i polecam go wypróbować każdej miłośniczce kresek, jak również dziewczynom, które do tej pory jej nie nosiły, warto spróbować i przekonać się jak będzie się prezentowała na powiekach. Produkt jest bardzo wydajny.

Dzięki niemu nie musimy nakładać już cienia, lub jak kto woli, wykonać nieco bardziej efektowny makijaż, jak chociażby te, które możemy zobaczyć na stronie GR z kosme-tikiblogspot.com (zdjęcie poniżej).

Propozycje tych makijaży są niezwykłe i moim zdaniem nie tylko na jakieś specjalne okazje, czy wieczory. Lato jest  również właśnie po to, by zaszeleć i eksperymentować. Napatrzyłam się na nie i nabrałam ochoty na spróbowanie makijażu z użyciem cienia i właśnie kreski w podobnym stylu. Czyż nie wygląda to pięknie?

 

 

 

 

 

Tekst, zdjęcia:

NekropolisQueen

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar