2018-04-21

ROZRYWKA

Ryan Reynolds powraca jako Deadpool

Tagi: film, akcja

Ryan Reynolds powraca z jeszcze większym rozmachem wcielając się w zamaskowanego, wygadanego najemnika w drugiej odsłonie filmu „Deadpool”. U sterów produkcji stanął David Leitch, reżyser „Johna Wicka” i „Atomic Blonde”, co oznacza więcej karkołomnej kaskaderki, stylu i akcji.

„Deadpool 2” – premiera 18 maja w kinach.
 
 
 
(…) Dlaczego my nakręciliśmy sequela?  (Bardzo dobre pytanie, którego nikt nie zadał). Gdyby zaledwie sześć lat temu ktoś Wam wspomniał o kontynuacji DEADPOOLA, popatrzylibyście na niego jak pies na winogrona (kojarzycie, że psy nie jedzą winogron, nie?). Na sequelu do DEADPOOLA, czy prequelu do sequela, zależało wtedy ludziom, mniej więcej, tak samo jak na kolejnym smaku chipsów. Lecz miliony biletów i miliardy chipsów później świat nie jest już taki jak kiedyś. Choć jedno pozostało takie samo – ludzie uwielbiają sequele. Począwszy od „Muppetów na tropie”, przez NOWY Meksyk po Joaquina Phoenixa, badania dowodzą, iż widzowie nawet wolą rozwodnioną przeróbkę od oryginału.
-Thurston Howell Deadpool III 
 
W drugiej części filmu oszpecony w wyniku śmiertelnie groźnego ataku bydła podkuchenny ze stołówki zakładowej Wade Wilson (Ryan Reynolds)  nie cofnie się przed niczym, by spełnić największe marzenie swego życia. Bohater chce zostać wybrany najseksowniejszym barmanem miejscowej sieci barów mlecznych i udowodnić, że jeszcze się taki nie narodził, który mógłby mu nadmuchać w kakao. Walczy przy tym o odzyskanie utraconego poczucia smaku i skradzionego kondensatora strumienia, stawiając czoło wojownikom ninja, japońskim gangsterom spod znaku yakuzy i sforze agresywnych seksualnie czworonogów. Przemierzając kulę ziemską, odkrywa siłę rodziny, przyjaźni i pikantny smak przygody, a przy okazji zdobywa pożądany puchar dla Najlepszego Kochanka Świata.
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar