Konkursy/

2018-04-19

Pielęgnacja ciała

Uzyskaj całkowicie nową sylwetkę przy pomocy liposukcji laserowej LipoLife 3G!

Marzysz o uzyskaniu całkowicie nowej sylwetki na wiosnę, ale nie chcesz, aby wiązało się to z ogromnymi wyrzeczeniami i poświęceniem z Twojej strony? Mamy na to skuteczny sposób, a jest nim zabieg liposukcji laserowej LipoLife 3G, w wykonywaniu której specjalizują się lekarze z warszawskiej Kliniki Miracki. Dlaczego spośród wszystkich dostępnych metod wyszczuplania sylwetki warto wybrać właśnie lipolizę laserową? Podpowiadamy, jakie korzyści daje ten zabieg i kto w szczególności powinien rozważyć jego przeprowadzenie!

 

 

 

Liposukcja laserowa - wyszczuplanie ciała i obkurczanie skóry

Jak przyznają specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie, bardzo dużą zaletą liposukcji laserowej LipoLife 3G jest to, że przy jej pomocy jesteśmy w stanie nie tylko pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z problematycznych miejsc na ciele, lecz także obkurczyć skórę, aby zapobiec jej zwiotczeniu po odessaniu dużej ilości tłuszczu. To odróżnia laserowe usuwanie tłuszczu m.in. od liposukcji ultradźwiękowej, po przeprowadzeniu której specjaliści zazwyczaj zalecają wykonanie dodatkowych zabiegów ujędrniających. W przypadku LipoLife 3G mamy natomiast do czynienia z kompleksowym podejściem do poprawy wyglądu ciała.

Zabieg odsysania tłuszczu laserem - czy to bezpieczne?

Liposukcja laserowa to bezpieczny zabieg o minimalnej inwazyjności, w związku z czym nie naraża pacjenta na tak długi i niekiedy bolesny okres rekonwalescencji, jak tradycyjna, chirurgiczna operacja odsysania tłuszczu. Oczywiście, do przeprowadzenia zabiegu konieczne jest wykonanie kilku niewielkich nacięć na skórze, w celu wprowadzenia pod nią kaniuli ze światłowodem laserowym, ale cała procedura jest dla pacjenta zdecydowanie bardziej komfortowa i bezpieczna. Dzięki zastosowaniu znieczulenia miejscowego zabieg nie naraża też pacjenta na trudne do zniesienia dolegliwości bólowe.

Modelowanie sylwetki laserem - metoda dla wszystkich

Metoda LipoLife 3G, tak samo jak klasyczna czy ultradźwiękowa liposukcja, to przede wszystkim sposób na pozbycie się uporczywej tkanki tłuszczowej z miejsc odpornych na tradycyjne wyszczuplanie przy pomocy diety i ćwiczeń. Nie jest to zatem alternatywa odchudzania, ale sposób na wymodelowanie najbardziej problematycznych miejsc na ciele. Mogą z niej korzystać zarówno kobiety i mężczyźni z lekką nadwagą, jak i stosunkowo szczupłe osoby, które chciałyby pozbyć się, np. trudnej do zrzucenia ,,oponki” na brzuchu.

Laserowe odsysanie tłuszczu - efekty

Pierwsze efekty przeprowadzonej liposukcji laserowej widoczne są praktycznie od razu po zabiegu. Jednak pełne rezultaty terapii będziemy mogli zauważyć dopiero po upływie kilku miesięcy - w tym czasie znikną wszelkie obrzęki pozabiegowe, a skóra przejdzie całkowitą przebudowę termiczną. Efekty zabiegu są długotrwałe i mogą pozostać z nami nawet przez kilka następnych lat.

Liposukcja laserowa + lipotransfer = idealne połączenie

Przeprowadzony zabieg liposukcji laserowej daje nam nie tylko możliwość pozbycia się zbędnej tkanki tłuszczowej, lecz także wykorzystania jej do kolejnego zabiegu, a mianowicie lipotransferu. Nasz własny tłuszcz stanowi jeden z najlepszych materiałów wypełniających zbyt małe piersi, pośladki, zapadnięte policzki, a nawet głębokie bruzdy na twarzy. Decydując się na zabieg liposukcji laserowej, jak najbardziej warto rozważyć przeprowadzenie przeszczepu tłuszczu, co pozwoli nam uzyskać całkowicie nowy wymiar sylwetki.

Więcej informacji na temat zabiegu liposukcji laserowej LipoLife 3G znajdziesz na stronie: Lipolife 3G - Klinika Miracki. 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar