Konkursy/

2018-04-13

Perfumy

Jasmine Sambac&Marigold

 Nowa uzależniająca Cologne Intense Jo Malone London 

Łagodne pola jaśminu wielkolistnego. Czyste, białe pąki zbierane o świcie. Świeże od rosy. Lśniące na tle jaskrawej aksamitki i egzotycznego ylang-ylang. Splecione z bogatą wonią żywicy benzoesowej. Otulone ciepłem wanilii  i ambry.  
 
 
 
 
Kuszący. Wykwintny. Uzależniający. 
 
Nuty głowy: Aksamitka Nuty serca: Jaśmin wielkolistny Nuty bazy: Żywica benzoesowa 
 
Najbardziej cenionym jaśminem w Indiach jest rdzenny jaśmin wielkolistny, którego drogocenne płatki są zbierane przed świtem i sprzedawane wprost z koszyków na niezliczonych targach kwiatowych całego regionu. Tylko on jeden mógł stać się fundamentem dla najnowszej Cologne Intense od Jo Malone London – i musiał zostać znaleziony   u samego źródła. Celine Roux wybrała się po niego na południe Indii, do stanu Tamil Nadu. Krajobraz pięknych kobiet w barwnych saris zbierających o bladym świcie pąki jaśminu, zainspirował Celine do zaprojektowania zapachu kontrastującej białej świeżości jaśminu z żywą aromatycznością aksamitki.  
 
„Jaśmin wielkolistny jest królem wszystkich gatunków jaśminu. Wybrałam się w podróż do Indii, aby doświadczyć chwili, kiedy pąki jaśminu są zrywane – wczesnym porankiem, kiedy kwiaty dopiero się otwierają, otoczone przez piękne kobiety w sari, traktujące je jak drogocenne klejnoty.” 
 
– Céline Roux, Dyrektor Działu Tworzenia Zapachów 
 
“Aksamitka jest stosunkowo rzadko używanym składnikiem. Jej owocowo aromatyczne oblicze kontrastuje harmonicznie z świeżymi I naturalnymi nutami jaśminu wielkolistnego. Razem uchwycają jaskrawość Indyjskiego targu kwiatów” 
 
– Mathilde Bijaoui, Mistrz Perfumiarstwa   
 
 
 
 
 
Nowości dostępne w sprzedaży od kwietnia 2018 roku.  Marka Jo Malone London dostępna jest wyłącznie w wybranych perfumeriach Douglas – Warszawa Arkadia, Łódź Manufaktura, Poznań Stary Browar, Kraków Galeria Krakowska, Szczecin CH Kaskada, Rzeszów Galeria Rzeszów, Wrocław Wroclavia, Katowice CH Silesia. 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar