2018-04-03

ROZRYWKA

"Kacze Opowieści" tylko w kinach Helios!

Sieć kin Helios zaprasza swoich najmłodszych Widzów na wyjątkowe seanse! Już podczas najbliższego weekendu, 7-8 kwietnia odbędą się pełne atrakcji przedpremierowe pokazy nowego serialu Disney Channel - „Kacze Opowieści”!

 

 

 
Niezwykłe przygody uwielbianego przez wszystkich Kaczora Donalda, najsłynniejszego trylionera Kaczogrodu - Sknerusa McKwacza oraz jego rozbrykanych siostrzeńców: Hyzia, Zyzia i Dyzia ponownie zawładną ekranami kin w całej Polsce! 
 
Nowe „Kacze Opowieści” podkreślają doniosłość rodziny i przyjaźni, przyciągając widzów obecnymi na każdym kroku humorem, tajemnicą i przygodą. W każdym odcinku bohaterowie udają się na niesamowite misje ucząc się odwagi oraz kreatywności. Nowy serial został stworzony dla dzieci, rodzin oraz tych, którzy dziećmi czują się w sercu, przy czym ci ostatni z pewnością odnajdą kilka sentymentalnych odniesień do oryginału sprzed lat.
 
W każdym odcinku pojawią się przełomowe odkrycia, a ponieważ niebezpieczeństwo czyha za każdym rogiem, zanosi się na niesamowite przygody! Wszystkie seanse rozpoczną się konkursami z nagrodami, a w holach kin Helios na dzieci będą czekały dodatkowe atrakcje i animacje.
 
Tych pozytywnych seansów absolutnie nie można przegapić! Sieć kin Helios zaprasza wszystkich Widzów na wyjątkowe, rodzinne seanse: www.helios.pl/kaczeopowiesci. Do zobaczenia już podczas najbliższego weekendu, 7-8 kwietnia! 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar