Konkursy/

2018-03-31

KSIĄŻKA

Powieść o sile przeszłości i o możliwościach przyszłości

 10 kwietnia ukaże się powieść "Życie bez Ciebie" Katie Marsh.

 

 
 
 
To przejmująca opowieść o sile przeszłości i władzy, jaką ma ona nad ludźmi. To również historia o przyszłości i możliwościach, które nam daje.
 
Zoe przed laty zerwała kontakt z matką. Niespodziewanie kobieta powraca do jej życia, lecz coraz mniej przypomina tę osobę, którą pamięta Zoe. Choroba postępuje nieubłaganie i Gina z dnia na dzień traci pamięć. Zoe ponownie musi się zmierzyć z traumatycznymi wydarzeniami sprzed lat. Czy potrafi tego dokonać?
 
 
 
Opis: 
Nadszedł dzień ślubu Zoe. Ma wyjść za Jamiego, miłość swojego życia.
 
Nagle dzwoni telefon i Zoe dowiaduje się o aresztowaniu matki, z którą przed laty zerwała kontakt. Jak ma postąpić w tej sytuacji? Rzucić wszystko i pospieszyć z pomocą? Czy może udawać, że sprawa jej nie dotyczy?
 
Matka powraca do jej życia, lecz coraz mniej przypomina tę osobę, którą pamięta Zoe. Choroba postępuje nieubłaganie i Gina z dnia na dzień traci pamięć. Zoe ponownie musi się zmierzyć z traumatycznymi wydarzeniami sprzed lat i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy potrafi tego dokonać.
 
 
Katie Marsh – brytyjska pisarka, mieszka z rodziną w południowo-zachodnim Londynie i łączy pisanie książek z pracą w służbie zdrowia. "Życie bez ciebie" to jej druga powieść.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar