Konkursy/

2018-03-23

Bielizna

ZERO FEEL - uczucie drugiej skóry dla pełnego komfortu!

sloggi od 1979 roku, czyli od pocza?tku swojego istnienia, regularnie wprowadza innowacje i prowadzi rewolucje na rynku bieliz´niarskim. Nadszedł czas na kolejna? rewolte?, czyli ZERO Feel. Zapewniamy ZERO ograniczen´,   ZERO szwów i metek, ZERO fiszbin, ZERO czerwonych s´ladów na skórze!

 

 

 
Wykorzystanie zaawansowanych technologii produkcji i najwyz˙szej jakos´ci włókien, sprawiło ,z˙e materiał dopasowuje sie? do ciała i tworzy efekt „drugiej skóry”. Seria ZERO Feel została wykonana z jedynej w swoim rodzaju, japon´skiej tkaniny o niezwykłej mie?kkos´ci, gładkos´ci i elastycznos´ci na która? sloggi ma wyła?cznos´c´ do 2020 roku.
 
Wielokierunkowo elastyczna tkanina (360 stopni stretch) jest zaskakująco rozciągliwa, a przy tym zawsze wraca do swojego kształtu i nie roluje się. Bezszwowa, laserowo cięta, innowacyjna technologia punktowego łączenia materiału daje nam unikalną konstrukcję. Podwójna tkanina na ramiączkach i we frontowej części topu zapewnia pełniejsze wsparcie z dodatkowo uformowanym kształtem podkreślającym kobiecą sylwetkę. Zaokrąglony i nieco uniesiony efekt zapewniają wyjmowane komfortowe wkładki . Aby zlikwidować wszelkie niedogodności usunęliśmy z bielizny sloggi ZERO Feel irytujące wszywki. Wszystkie ważne informacje zawarliśmy w nadrukowanej części.
 
 
 
Biustonosze ZERO Feel występują w dwóch krojach: top i bralette. 
 
Top ZERO Feel zaprojektowany jest tak, by dopasować się do absolutnej większości kształtów od rozmiaru S do XL. Top z okrągłym dekoltem o klasycznym kroju świetnie sprawdza się przy większych miseczkach
C-D dając naturalnie zaokrąglony efekt i delikatnie zabudowany dekolt. Bralettka ZERO Feel o dekolcie w kształcie V jest idealna dla miseczek
A-B-C. Dopasowane do rozmiaru wkładki z lekkim push-up podkreślają biust dla nieco uwodzicielskiego efektu.
 
Przez wieki gorsety ściskały, zgniatały, formowały kobiece ciało, by uzyskać nienaturalny kształt. Czas na maksymalną swobodę ruchów i wygodę ze sloggi!

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar