Konkursy/

2018-03-23

Dodatki

Na co zwrócić uwagę wybierając okulary przeciwsłoneczne?

Kalendarzowa wiosna już za nami a Ty wciąż kompletujesz swoją garderobę na nowy sezon? Idealnie! Jeśli do Twoich stylizacji wciąż brakuje okularów przeciwsłonecznych mamy dla Ciebie trzy praktyczne wskazówki, na które powinnaś zwrócić uwagę wybierając swoje nowe okulary!

Rodzaj soczewek 
 
Kupując okulary przeciwsłoneczne należy zwrócić szczególną uwagę na rodzaj soczewek. Dlaczego? Okulary bez odpowiednich filtrów mogą spowodować uszkodzenie wzroku. Na rynku możemy znaleźć wiele produktów, których przyciemniane soczewki nie posiadają żadnej ochrony. Zalecamy więc okulary z filtrami blokującymi szkodliwe światło ultrafioletowe i filtrem polaryzacyjnym. Doskonale sprawdzają się na co dzień, w samochodzie lub na plaży - mówi Marcin Krasnodębski ekspert marki Belutti.
 
Rozmiar ma znaczenie
 
Gdy wybierasz okulary pamiętaj aby nie były zbyt duże lub za małe. Nieodpowiedni rozmiar sprawi, że okulary będą zsuwać się z twarzy albo dotykać policzków gdy się uśmiechniesz. Warto zwrócić uwagę na to by nie było zbyt dużej odległości miedzy mostkiem a nosem.
 
Wygoda przede wszystkim
 
Nie ważne czy wybierasz okulary przeciwsłoneczne czy korekcyjne – pamiętaj o komforcie! Ciężar okularów, kształt i wygięcie mostka, długość zauszników ma znaczenie. Dlatego kieruj się nie tylko wyglądem  ale i wygodą, ponieważ tylko odpowiednio dobrane okulary sprawią, że będziesz nosić je z przyjemnością!
 
 
 
 
 
Okulary przeciwsłoneczne Belutti z filtrem polaryzacyjnym
 
 
 
 
 
Okulary przeciwsłoneczne Belutti z filtrem polaryzacyjnym
 
 
 
 
 
Okulary przeciwsłoneczne Belutti z filtrem polaryzacyjnym
 
 
 
 
 
 
 
 
Przedział cenowy: 299-399 pln
Dostępność: najlepsze salony optyczne na terenie całej Polski.
Więcej na www.belutti.com
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar