2018-03-17

Paznokcie

Angelika Mucha ambasadorką lakierów hybrydowych hi hybrid!

Youtuberka, blogerka, która przebojem zawojowała polski Internet. 1,2 miliona fanów codziennie obserwuje ją na Instagramie. Coraz częściej możemy ją zobaczyć na okładkach znanych magazynów, a od niedawna również w telewizyjnym programie Taniec z Gwiazdami, gdzie jest partnerką Rafała Maseraka. Teraz została ambasadorką lakierów hybrydowych hi hybrid!

 

 

 

 

 
Niedawno hucznie obchodziła swoje 20 urodziny. Jednak pomimo tak młodego wieku znają ją wszyscy. Littlemooonster96 jest przede wszystkim idolką młodego pokolenia millenialsów, które obecnie ma głos w social media, ale jej codzienne życie w Internecie śledzą też starsi . Nie bez powodu Angelika odnotowała ostatnio na swoim koncie kolejny sukces - została  ambasadorką popularnych lakierów hybrydowych hi hybrid. To marka skierowana przede wszystkim do jej rówieśniczek, które wiedzą co jest na topie i lubią eksperymentować z najnowszymi trendami, także tymi kosmetycznymi.
 
Młode dziewczyny inspiracji na manicure szukają właśnie na Instagramie LM96, gdzie możemy oglądać jej stylizacje paznokci wykonane lakierami hybrydowymi hi hybrid. Niedawno na swoim kanale You Tube relacjonowała też otwarcie z showroomu marki hi hybrid, który mieści się w centrum Warszawy.
 
Angelika pokazuje  swoim fankom, że mogą mieć manicure niczym z telewizyjnego show, który stworzą w domowym zaciszu – bo jak głosi hasło marki: jest to easy like a selfie!

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar