Konkursy/

2018-03-13

WARTO WIEDZIEĆ

Jak zarezerwować miejsce na parkingu przy lotnisku

Tagi: podróże

Wybierasz się w podróż samolotem, a twoje lotnisko oddalone jest o kilkadziesiąt lub kilkaset kilometrów od twojego domu ? Zastanawiasz się co zrobić z samochodem ? Odpowiedź jest prosta. Zarezerwuj parking przy lotnisku.

 

 

 
Lotniska międzynarodowe obsługujące stały ruch pasażerski, posiadają parkingi przy lotniskowe krótko i długoterminowe. Miejsca wyznaczone na postój pojazdów mechanicznych zazwyczaj należą do odrębnych firm i nie ma z tym nic wspólnego obsługa lotniska. Dlatego warto odpowiednio wcześniej zadbać o postój twojego pojazdu, zgłaszając się do firmy obsługującej parkingi terminowe i zarezerwować postój w danym terminie.
 
Jak zarezerwować postój samochodu
 
Firma Parkolot posiada miejsca parkingowe przy największych lotniskach w Polsce i oferuje bezpieczny postój twojego samochodu na cały czas twojego wyjazdu. Miejsce postojowe możesz zarezerwować przez internet. Na stronie http://www.parklot.pl wybierasz właściwe lotnisko. Następnie sektor, w którym ma znajdować się twoje miejsce postojowe. Firma oferuje parkingi pod samym lotniskiem, jak i nieco dalej (np. 800 m od wejścia). Ma to wpływ oczywiście na cenę.
 
Kiedy ustaliłeś już sektor, kolejnym krokiem jest wybranie konkretnej daty, od kiedy do kiedy twój samochód ma mieć zagwarantowane miejsce postojowe na danym parkingu. Pozostaje już teraz tylko uiścić opłatę za postój samochodu, której możesz dokonać również online.
 
Jaki jest koszt usługi
 
W tym wypadku obowiązuje zasada „im dłużej, tym taniej”. Koszty pobytu naszego samochodu na lotnisku uzależnione są od sektora, długości terminu, a także od okresu, kiedy decydujemy się na podróż samolotem. Mamy do wyboru parkingi krótkoterminowe, które zazwyczaj znajdują się najbliżej lotniska oraz długoterminowe, które są nieco dalej położone od lotniska. Oczywiście im dalej od lotniska, tym taniej. W sezonie letnim parkingi przy lotniskowe są w pełni obłożone. Dlatego warto dużo wcześniej zarezerwować miejsce. Ceny również są nieco większe latem niż poza sezonem. Niemniej jednak firma również stosuje okresowe upusty cenowe w pewnych okresach czasowych, z których mogą skorzystać osoby, odpowiednio wcześniej rezerwujące miejsce. Ponadto wcześniejsza rezerwacja jest gwarancją miejsca postojowego dla pojazdu w danym terminie. Przykładowe ceny parkingowe znajdziecie Państwo na stronie https://www.parklot.pl/pl/parking-lotnisko/balice/.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar