Diky

2018-03-11

ROZRYWKA

Patrycja Markowska w Demakijażu

Premierowy odcinek 6. sezonu programu „Demakijaż” zobaczymy w niedzielę 11 marca o g. 15:00 na antenie Polsat Cafe. Gościem Krzysztofa Ibisza będzie Patrycja Markowska, która opowie o m.in. o tym jak żyć intensywnie, jak połączyć rock and roll’a z rodzinną stabilizacją i o byciu „skazaną” na muzykę.

 
 
J Rojek 2018 Demakijaż
 
 
 
 
J Rojek 2018 Demakijaż
 
 
 
Krzysztof Ibisz: Ty lubisz intensywne życie prawda?
Patrycja Markowska: To prawda, bo uważam, że po prostu szkoda każdego dnia, ale z wiekiem co raz bardziej doceniam spokój i równowagę. Jak się tak pędzi w życiu totalnie bez trzymanki to na zdrowie to nie wychodzi. Uprawiam zawód, który potrafi bardzo dużo odebrać, poza tym, że bardzo dużo daje, i boję się tego. Uwielbiam grać duże koncerty, żyję tym i mnie to nakręca, ale za wszystko kiedyś trzeba zapłacić jakąś cenę.
 
Co miała na myśli Patrycja? Dlaczego jej syn powiedział, że mama wykonuje najgorszy zawód świata? Dowiemy się w programie.
 
Piosenkarka opowie również jak się żyje mając mamę tancerkę,  tatę rockmana i wujka, który jest biskupem. Usłyszymy historię o tym, że kiedyś na pocieszenie dostała ... małpę oraz o tym, że wzbraniała się przed uczuciem jakim obdarzyła Jacka Kopczyńskiego. Dlaczego Patrycja trzy razy nie przyjęła oświadczyn ukochanego i czy płakała ze szczęścia kiedy okazało się, że jest w ciąży? To wszystko już w niedzielę, w programie „Demakijaż” w Polsat Cafe.
 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar