Konkursy/

2018-03-08

Kolekcje ubrań

Twój Styl, Twoja Osobowość – manifest kobiecości

Dolce&Gabbana, Dior, Louis Vitton – refleksyjne hasła, polichromatyczne logo, feministyczne nadruki. Sezon wiosna-lato 2018 to absolutny hype na t-shirty. Szczególnie, jeśli są przekaźnikiem kontrowersyjnej treści i manifestują poglądy.

 
Za modą kryje się mnóstwo symboli. Sentencje na koszulkach poruszają sprawy ważne, czego przykładem jest ,,Time’s UP’ lub  ,,Anorexia promoting shirts”’, ale też te, bardziej przyziemne i zabawne ,,I Had a Nightmare I Was a Brunette’’ lub ,,Keep calm and go dancing”. Są odzwierciedleniem naszego nastroju, ukazują nasze opinie, a czasami bywają niejednoznacznym akcentem w całej stylizacji. 
 
Kolektyw So Chic So Freak idealnie wykorzystał magię t-shirtu. W przypadku marki, przekaz skupia się na stylu i osobowości. Skupiając się postać na kobiecości. Kasia i Klaudia kierują do nas też kilka zdań.
 
 
 

,,Siostro, Żono, Matko, Przyjaciółko,
Dziś Twój dzień. Z tej okazji mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. 
Nie idziemy na łatwiznę. Wybieramy kręte ścieżki. Wspinamy się na najwyższe szczyty. Stawiamy na osobowość, tą wyjątkową, tą jedyną wyróżniającą się z tłumu, tą TWOJĄ!
A wiesz dlaczego? Bo Twój styl to Twoja osobowość.  Ubranie powinno podkreślać to, co w Tobie najpiękniejsze, a przez to dodawać Ci pewności siebie.
Niech ten t-shirt przypomina Ci na co dzień o naszych słowach.”
Poczuj się wyjątkowo nie tylko dziś!’’
 
T-shirt ,,Twój Styl – Twoja osobowość” staje się nie tylko nośnikiem witalnego hasła, ale także odpowiedzią na najnowsze trendy. Nie bez kozery premiera linii ruszyła 8 marca. W świetnie tej daty, przekaz marki nabiera jeszcze większego znaczenia. 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar