Konkursy/

2018-03-06

RECENZJE REDAKCJI

ODKURZACZ DO SZYB LEIFHEIT DRY&CLEAN + SET

Nie cierpisz myć okien? Masz dość pochlapanych podłóg i wiecznie brudnych kabin prysznicowych, których nikomu z domowników nie chce się wymyć? Jesteś jedyną osobą w domu, która poleruje lustra, bo nie możesz patrzeć na tysiące kropek z pasty do zębów...

 

Czas to zmienić!


Powiedź dość!


Weź ODKURZACZ LEIFHEIT i przekaż go domownikom, a zobaczysz jak im się spodoba to, co potrafi!

 

Nagle się okaże, że oprócz Ciebie inni też potrafią sprzątać, a nawet nie trzeba ich specjalnie do tego namawiać czy przekupywać.

 

 

Odkurzacz do szyb Leifheit to urządzenie do wszystkich gładkich powierzchni takich jak szkło, lustra i płytki, dzięki któremu będą idelanie czyste bez wysiłku, bez smug, bez zacieków.

 

OPENBOX

 

OPAKOWANIE

Karton o ładnej szacie graficznej, na którym znajdują się podstawowe informacje o produkcie, jego elementach, które znajdziemy w środku, oraz uproszczonej instrukcji obsługi: " umyć, odessać wodę-gotowe!"

Możemy zakupić same urządzenie, bądź też z dodatkiem. Jeśli zdecydujemy się na zakup ODKURZACZA DO SZYB LEIFHEIT DRY&CLEAN + SET z opakowania dowiemy się, że w środku powinien się też znaleźć dodatkowo drążek.

 

PRODUKT

Stanowi urządzenie oraz dodatek w postaci drążka (43cm)z systemem zatrzaskowym zapewniając dostęp do wysokich okien (do 2,40m).

 

 

TEST

Ma za zadanie pokazać jak najbardziej dokładnie, jak urządzenie radzi sobie w praktyce, co można zobaczyć na filmiku, aby nie było wątpliwości, że myte szyby są naprawdę brudne, a co czasem ciężko pokazać w kamerze, gdyż odbija się od nich światło, dodatkowo poniżej zamieszczone zostały zdjęcia, na których zaznaczono zabrudzone miejsca.

TEST FILM

 

 

Szyby, które były poddane testom były brudne-zakurzone, zachlapane przez padające deszcze, zabrudzone przez śnieg.

 

UWAGA!

Warto również wspomnieć, że odkurzacz nie jest urządzeniem myjącym, a jak jego nazwa wskazuje-odkurzaczem do szyb, który ma za zadanie ściągać nam z niej brudną wodę, czy płyn pozostający po uprzednim umyciu okna, samodzielnie, dowolną metodą i środkiem.

My użyliśmy ciepłej wody z dodatkiem płynu do mycia naczyń. Równie dobrze można użyć innego płynu, wody z octem, mydłem itp. Odkurzacz zaleca się do płaskich powierzchni, ale ja używam go również do mycia szyb w aucie. Oczywiście im bardziej szyba wypukła, tym trudniej byłoby ją wymyć, dlatego sprawdzi się tam, gdzie są one w miarę płaskie, w innym przypadku się nie sprawdzi i może nam zniszczyć gumową ssawkę!

 

URZĄDZENIE

Przed pierwszym rozpoczęciem pracy, musimy je przygotować, czyli zacząć od maksymalnego naładowania akumulatora. Podczas ładowania dioda LED powinna migać na zielono, na stałe zapala się w momencie, gdy akumulator jest już naładowany. Natomiast kiedy jest rozładowany, dioda będzie czerwona.

 

DRĄŻEK

Doskonałe rozwiązanie w przypadku wysokich okien, które do tej pory musieliśmy myć stojąc na drabinie. Dzięki niemu, dosięgniemy do wysoko położonych okien, a nawet szafek, czy płytek blisko sufitu.

 

 

Kiedy mamy już przygotowane urządzenie oraz inne rzeczy potrzebne do wymycia okna (ramy+szyby) zaczynamy!

1. Ciepła woda sama, bądź z użyciem płynu, octu, mydła w płynie itp.; gąbka; ściereczka; ręcznik papierowy.

Zaczynamy od ram lub jak kto woli, późnej kolej na szyby, które myjemy nie żałując wody.

2. Włączamy odkurzacz do szyb, przykładamy gumową dyszę do powierzchni lekko dociskając (tak jak polecają w instrukcji) oraz trzymając urządzenie pod kątem 45 stopni, przesuwając od góry do dołu oraz jeśli jest taka potrzeba również w poprzek szyby.

3. Nie ma tego w instrukcji, ale my jeszcze dodatkowo co jakiś czas wycieramy gumową dyszę, aby nie zostawał na niej brud. Początki mogą się wydawać trudne, ale trening czyni mistrza i z czasem nauczymy się precyzyjnie pracować urządzeniem tuż przy uszczelkach, by nie zostawały tam smugi.

Urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze i poradzi sobie z nim nawet dziecko, oczywiście pod kontrolą osoby dorosłej, które może samodzienie umyć szklany stół w salonie, czy ściągnąć wodę z płytek, na które nachlapało. Opróżnianie zbiornika z brudną wodą, równie banalne bez konieczności demontażu całości, gdyż znajduje się w nim koreczek, przez który możemy na bieżąco wylewać.

 

UWAGA!

Po użyciu urządzenia, demontujemy je i dokładnie opłukujemy zarówno zbiornik jak i gumową ssawkę i pozostawiamy do wysuszenia. Dzięki czemu nasz odkurzacz będzie czysty i gotowy do pracy w przyszłości.

 

Czy urządzenie w jakiś sposób ułatwia i usprawnia pracę?

Z pewnością tak, gdyż cały początkowy proces mycia okna, czyli ramy okiennej + szyby, wygląda tradycyjnie. Musimy umyć zarówno plastikową ramę jak i szybę siłą naszych rąk. Odkurzacz wkracza do akcji w momencie, gdy mamy mokre szyby. Bez użycia odkurzacza jest konieczność ich wycierania, froterowania do suchości,co wiąże się z wykonaniem większej ilości ruchów, poprawiania zacieków, polerowania. Jeśli mamy do umycia dużą ilość okien, ręce naprawdę wtedy bardzo bolą. Z użyciem odkurzacza nie mamy już tego problemu, zyskujemy czas, gdyż zbiera nam nadmiar płynu bardzo szybko, pozostawiając lśniące powierzchnie.

 

PODSUMOWANIE

Przy tradycyjnym polerowaniu szyb do sucha, trzeba się nieźle "namachać" by efekt nas zadowolił. Natomiast przy użyciu odkurzacza, okno jest w mgnieniu oka suche i lśniące, więc suma sumarum zyskujemy trochę na czasie. Myślę, że urządzenie jest idelane dla przede wszystkim starszych ludzi, którzy mają problemy ze stawami, ich ręce nie są już takie sprawne i nie mają sił na długie polerowanie szyb czy luster. Dla młodych będą ułatwieniem i zyskaniem paru minut, a dla dzieci okazją do nauki porządków.

 

Odkurzacz możemy kupić tutaj:www.leifheitsklep.pl/odkurzacze-do-szyb/zestaw-odkurzacz-do-szyb-dry-clean-z-drazkiem-p-51001

 

Odkurzacz przyda nam się do kabin prysznicowych, szyb okiennych, szklanych drzwi, stołów, ław, płytek, blatów kuchennych i szafek. Ma dużo zastosowań w domach i będzie naszą pomocą również wtedy, gdy wyleje nam się woda. To oszczędność czasu, ale również ręczników papierowych, których trzeba było naprawdę sporo, aby moje szyby lśniły, czy też ze stołu znikła wielka mokra plama wylanej przez dziecko wody.

Podoba mi się to, że wcale nie trzeba być dokładnym przy myciu powierzchni, gdyż nawet jak zrobimy to niedbale i tak najważniejsze jest tutaj działanie odkurzacza, który ściągając nadmiar płynu z brudem, pozostawia powierzchnię idealnie czystą i lśniącą.

 

 

 KONKURS 

www.udziewczyn.pl/Artykul/22733/KONKURS-Z-LEIFHEIT

 

 

 

    www.youtube.com/user/NekropolisQueen/featured

 

 

 

Tekst, zdjęcia, film:

NekropolisQueen

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar