Konkursy/

2018-03-05

Nowinki

Wiosenne stylizacje na Dzień Kobiet!

Dzień Kobiet to Święto, podczas którego my, kobiety chcemy czuć się piękne, doceniane, i kochane, ale też lubimy wyglądać wyjątkowo, dlatego wybieramy kobiece i eleganckie stylizacje. W czym będziemy wyglądały świetnie? Zobaczcie nasze propozycje.

 
Połączenie bieli i czerni sprawdza się w każdej, sytuacji i nie ma co ukrywa, że jest jednym z ulubionych, które my kobiety wybieramy najcześciej. Żeby jednak podkreślić wiosenne tendencje i nadać trochę świeżości całej stylizacji popronujemy kolorowe dodatki. Czasami wystarczy tylko jeden akcent kolorystyczny i gotowe.
 
 
 
 
 
Jeśli nie lubisz drastycznych zmian i szybkiej zmiany garderoby z zimowej na wiosenną, proponujemy Ci miks. Lekkie, zwiewne materiały w zestawieniu z cięższymi dodatkami stworzą modny i wygodny look, a Ty nie będziesz czuła, że coś Ci umyka. 
 
 
 
Na koniec odrobina szaleństwa, czyli wiosna w pełni. Kombinezon we wzory i pastele sprawią, że poczujesz się lekko, delikatnie i bardzo kobieco. Wiosenny total look zdecydowanie poprawi nam nastrój, więc nie ma na co czeka. Czas na zmiany Drogie Panie. Więcej inspiracji na www.laredoute.pl 
 
 
 
 
Materiał prasowy www.laredoute.pl

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar