Konkursy/

2018-03-05

KSIĄŻKA

Nowa książka Szymona Radzimierskiego – 11-letniego obieżyświata i podróżnika

 „Ekstremalnie już było, teraz walczymy o przetrwanie!”. Jak inaczej nazwać bowiem emocje i to, co się czuje, gdy dzikie hieny jedzą z ręki, hipopotam niemal wywraca płynącą łódź, a tajemniczy Mursi na Twoich oczach piją zwierzęcą krew?

 
Tak w skrócie wygląda opis prawdziwej egzotycznej wyprawy11-letniego podróżnika – Szymona Radzimierskiego.
 
 
 
Premiera jego najnowszej książki pod tytułem

„Dziennik Łowcy przygód. Etiopia. U stóp góry ognia”

już 14 marca!
 
 
 
 
 
 
 
Szymon, który do tej pory zwiedził już ponad 30 krajów: podróżował po Europie, obu Amerykach, Nowej Zelandii, Australii i Azji, kontynuuje serię dla Łowców Przygód. Tym razem zabiera czytelników na wyprawę na sam dach Afryki – do dzikiej Etiopii.
 
 
 
Towarzyszą mu rodzice. Wszyscy troje podróżują po niebezpiecznych drogach Etiopii. Nocleg znajdują w lokalnych wioskach, czy w bazie wojskowej na słonej piaszczystej pustyni. W trakcie wyprawy czekają na nich tysiące przeżyć: strasznych, śmiesznych oraz szokujących. A to wszystko z precyzją godną prawdziwego reportera dokumentuje Szymon w swoim autorskim dzienniku. Z pasją i ciekawością doświadczonego podróżnika.
 
 

AUTOR: Szymon Radzimierski

TYTUŁ: Dziennik Łowcy Przygód. Etiopia. U stóp góry ognia
 
NOTKA :
Wersja normalna:
 
Prawdziwy zapis egzotycznej wyprawy do serca Afryki! 
 
Kręci cię nocna wspinaczka do krateru rozżarzonej lawy? Chcesz wiedzieć, co się czuje, gdy dzikie hieny jedzą ci z ręki albo hipopotam niemal wywraca łódź, którą płyniesz? A może masz ochotę poznać tajemniczych Mursich, pijących krew, czy nieustraszonych Hamerów skaczących po grzbietach byków? 
 
Dobrze trafiłeś! Przed nami jeszcze noc w bazie wojskowej na słonej pustyni, gigantyczny pyton w śmiertelnym uścisku z serwalem, groźne krokodyle i tysiąc innych przeżyć. Strasznych, śmiesznych i szokujących. 
 
Pamiętasz młodego podróżnika i blogera, który zabrał cię na wyprawę do dżungli? To znowu ja, Simon. Tym razem chcę przemierzyć z tobą nieznane ścieżki tajemniczej, dzikiej Etiopii…
 
Dołącz do mojej ekipy łowcy przygód! Ekstremalnie już było. Teraz walczymy o przetrwanie!
 
 
 
 
Każdego, niezależnie od wieku, serdecznie zapraszamy do dołączenia do ekipy #ŁowcyPrzygód
 
 
 
Marek Kamiński i Jarosław Kuźniar są już w zespole Szymona!
 
 

Szymon opowiada o swojej wyprawie do Etiopii z taką pasją, że mam ochotę z marszu założyć plecak i rzucić się w wir przygody razem z nim!
 
 

Marek Kamiński
 


Szymon ma w sobie więcej wiedzy o świecie i słów powszechnie uznanych za literackie niż niejeden podróżnik i literat w jednym. Ma uważność świata, której mu zazdroszczę. Ruszyłbym z nim, najchętniej poza szlak.
 
 

Jarosław Kuźniar
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar