2018-02-22

Buty

Vault, ekskluzywna linia produktów Vans

 Vault, ekskluzywna linia produktów Vans, tym razem czerpie z podwodnego świata SpongeBoba Kancistoportego.

 
Wizerunek kultowej postaci kanału Nickelodeon przedstawiony na butach i ubraniach marki Vans.
 
 
 
 
 
 
Już tej wiosny, do rodziny Vans Vault dołącza nowa kolekcja, współtworzona z popularną kreskówką kanału Nickelodeon SpongeBobem Kanciastoportym – niepoprawnym optymistą i miłośnikiem meduz, mieszkającym w swoim domu z ananasa na dnie oceanu. Limitowana kolekcja celebruje zaraźliwą pogodę  ducha głównego bohatera oraz jego kreskówkowych przyjaciół, prezentując ich na butach, odzieży i deskorolkowych blatach.
 
“SpongeBob Kanciastoporty jest uwielbiany przez trendsetterów z całego świata, a ta limitowana kolekcja przenosi jego styl na zupełnie inny poziom, oferując fanom coś nowego i unikatowego” - mówi Jose Castro (Senior Vice President, Nickelodeon Soft Lines oraz Global Fashion Collaborations). “Produkty Vault łączą znanych bohaterów kreskówki z kultową estetyką marki, dlatego pokochają je fani w każdym wieku”
 
 
W ramach wielkiego debiutu kolaboracji Vans Vault z kreskówką SpongeBob, limitowana kolekcja składa się z sześciu wersji klasycznych modeli marki Vans – Sk8-Hi, Authentic oraz Slip-On, dostępnych w rozmiarach dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Każdy styl prezentuje emanujące pozytywną energią sceny z podwodnego świata - 
w tym oryginalne ilustracje, przedstawiające SpongeBoba, jego przyjaciela Patricka oraz złośliwego Planktona. To wszystko na gumowej, waflowej poseszwie, będącej znakiem rozpoznawczym butów Vans. 
 
 
Poza obuwiem, w ofercie nowej kolekcji Vans Vault znajduje się się linia odzieży w jasnej kolorystyce, w tym spodnie dresowe z wyrazistym wzorem szachownicy oraz graficznymi detalami. Dwa klasyczne t-shirty z krótkim rękawem oraz bluzka z długim rękawem, na którą naniesioną inspirowane kreskówką motywy tj. Haftowany SpongeBob czy nadruk z Patrickiem, który trzyma deskorolkę. Dopełnieniem kolekcji Vans Vault jest natomiast limitowana seria blatów do deskorolek, w skład której wchodzą trzy projekty będące wariacjami na temat motywów przewodnich kolekcji.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar