Konkursy/

2018-02-19

Pielęgnacja ciała

Zadbane dłonie po zimie od BIOLONICA

Krem regenerujący do rąk z serii Biolonica Apple Stem Cells, to profesjonalny krem regenerująco- odżywczy, przeznaczony do intensywnej pielęgnacji dłoni i paznokci. Chroni przed działaniem czynników zewnętrznych, zmniejsza ryzyko podrażnień, zapobiega suchości i szorstkości skóry. Zawartość komórek macierzystych wpływa na poprawę uelastycznienia i wygładzenie naskórka. Silnie regeneruje i odbudowuje uszkodzone struktury naskórka.  Nie pozostawia uczucia tłustości!

 

Biolonica wykorzystuje komórki macierzyste – naturalne substancje  o wysokiej skuteczności w regeneracji skóry. Komórki macierzyste to krok milowy w odmładzaniu skóry. Ich zadaniem jest mobilizacja innych komórek do odnowy i regeneracji. Dzięki komórkom macierzystym skóra ma szansę na autonaprawę. Kremy zawierają surowce pozyskiwane z naturalnych, ekologicznych upraw. Receptury posiadają ponad 90% surowców pochodzenia naturalnego.
 
Składniki:  Olej Jojoba, Komórki macierzyste - Roślinne Komórki Macierzyste z jabłoni, Masło Shea, Witamina E, Prowitamina B5, Ekstrakt z miodu.
 
Cena:  20,00 zł / 75 ml (Produkt dostępny w sklepie na www.biolonica.com)
 
BIOLONICA to polska firma kosmetyczna zajmująca się produkcją kosmetyków, opartą na komórkach macierzystych jabłoni. Misją naszej firmy jest dbałość o urodę i zdrowie naszych Klientów, poprzez zastosowanie naturalnych surowców, których ekologiczność została potwierdzona licznymi certyfikatami. Receptury posiadają ponad 90 procent surowców pochodzenia naturalnego.

Pierwszą odsłoną kosmetyków BIOLONICA jest linia Apple Stem Cells, uhonorowana nagrodą główną w konkursie Inspiracje Roku 2017 Beauty Inspiration w kategorii produkty unikatowe i nowatorskie. 
 
Biolonica, www.biolonica.com
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar