Diky

2018-02-15

Buty

Vans oraz Metallica łączą siły w najnowszej kolaboracji

Marka Vans, będąca manifestem kultury młodzieżowej oraz symbolem kreatywnej ekspresji, łączy się z członkiem honorowego składu Rock And Roll Half of Fame, a zarazem wielokrotnym zwycięzcą nagrody Grammy® - Metallicą. Wspólnie z zespołem marka prezentuje ekskluzywną kolekcję butów, odzieży i akcesoriów. Najnowsza odsłona długoletniej współpracy Vans x Metallica stanowi już trzecią kolekcję stworzoną przez markę i zespół.

 

 
Kolekcja Vans x Metallica prezentuje najnowsze logo zespołu umieszczone na heavy-metalowych wydaniach klasycznych modeli marki. Nowa wersja Sk8-Hi z cholewką z licowej skóry oraz wyszywanym bocznym paskiem, posiada duże logo zespołu na kostce, jak i mniejszą wersję na bocznym panelu buta. Klasyczny Slip-on występuje w wersji z logo na przyszwie i bocznych ścianach modelu. Całą kolekcję dopełniają: koszulka z krótkim rękawem oraz czapka w stylu tracker również z logo Vans x Metallica.
 
Ostatni album zespołu Metallica Hardwired…To Self Destruct, został wydany 18 listopada 2016 r. we własnej wytwórni Blackened Recordings i zadebiutował na pierwszym miejscu list przebojów na całym świecie, sprzedając się w liczbie 800 000 egzemplarzy w pierwszym tygodniu premiery i zdobywając nominacje do nagrody Grammy® w kategorii Najlepsza Rockowa Piosenka i Najlepszy Rockowy Album. 
 
Kolekcja Vans x Metallica będzie dostępna w sprzedaży już 16 lutego br. w sklepach stacjonarnych marki Vans oraz online na www.vans.com, a także na oficjalnej stronie zespołu www.metallica.com. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź vans.com/news.
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar